Rom Revolution OS - MiUI

klanovski

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
aykut
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
3
Merhaba bende şuan gboard durduruldu hatası alıyorum yazı yazdırmıyor klavyeden sürekli hata veriyor.

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
mi 8 lite için deneyimleyen arkadaşlar diğer custom romlara göre yorumlarını yazabilir mi acaba ?

İbrahim kavak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Poco X3 (Karna)
Konular
34
mi 8 lite için deneyimleyen arkadaşlar diğer custom romlara göre yorumlarını yazabilir mi acaba ?
Hocam ben en uzun bu romda kaldım şarj yönünden diğerlerine göre daha iyi. Özelleştirmesi mi rooma göre az stabil hızlı akıcı ve güzel 1 hafta denemenizi tavsiye ederim

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
Miroom iyidir 8 lite için

teşekkürler, 1,5 aydır mi room kullanıyorum, Revolution OS denemediğim romlardan biri, özellikle mi 8 lite kullanan bir arkadaştan Revolution OS için yorum gelirse diğer custom romlara nazaran daha iyi bir bilgi alabilirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ben en uzun bu romda kaldım şarj yönünden diğerlerine göre daha iyi. Özelleştirmesi mi rooma göre az stabil hızlı akıcı ve güzel 1 hafta denemenizi tavsiye ederim

teşekkürler yorumlarınız için, tabiki cihazlarımız ve kullanım özelliklerimiz farklı ama mi room da mı yoksa bu romda mı daha fazla ekran süresi aldınız, en azından fikir verir

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Mi
teşekkürler, 1,5 aydır mi room kullanıyorum, Revolution OS denemediğim romlardan biri, özellikle mi 8 lite kullanan bir arkadaştan Revolution OS için yorum gelirse diğer custom romlara nazaran daha iyi bir bilgi alabilirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

teşekkürler yorumlarınız için, tabiki cihazlarımız ve kullanım özelliklerimiz farklı ama mi room da mı yoksa bu romda mı daha fazla ekran süresi aldınız, en azından fikir verir
Miroom batarya yönünde en iyi betadir

İbobayndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi mi 8
Meslek
Mühendis