Rom Resurrection Remix Custom ROM özellikleri ve Yükleme talimatı

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 75
  • Görüntüleme 15K

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Global beta (yada ona benzer bir şeydi...)romu yükleyemeyen birisinin RR yükleyebilme ihtimali de bana göre sıfıra yakınhaha--haha--

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
He ya hocam :)o hala içimde ukte kaldı :)miui9 global romdu o :)telde f0nya kadar oyun uygulama var,rom kurup hepsiyle tek tek yüklemek bana ölüm gibi geliyor o yüzden rom yüklemiyorum.backup alıp restore etsek o daha da kötü.kafadan 1.5 saat sürüyor hepsinin yüklenmesi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
He ya hocam :)o hala içimde ukte kaldı :)miui9 global romdu o :)telde f0nya kadar oyun uygulama var,rom kurup hepsiyle tek tek yüklemek bana ölüm gibi geliyor o yüzden rom yüklemiyorum.backup alıp restore etsek o daha da kötü.kafadan 1.5 saat sürüyor hepsinin yüklenmesi
Köprü yakınmı Size? Gidip orada bir temiz hava alın ve sonra işlemlere başlayın8=)haha--haha--

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Köprü yakınmı Size? Gidip orada bir temiz hava alın ve sonra işlemlere başlayın8=)haha--haha--

Hocam ne yükleyim ki.global iyi değil,global de çalışmayan bunda (eu beta) çalışıyor. Miuipro yu beğenmedim.lineage os ve diğer saf arayüzü de sevmiyorum.şöyle rootlu modülü yüklenmiş ve bol dizaynlı rom var da biz mi yüklemedik :)

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam ne yükleyim ki.global iyi değil,global de çalışmayan bunda (eu beta) çalışıyor. Miuipro yu beğenmedim.lineage os ve diğer saf arayüzü de sevmiyorum.şöyle rootlu modülü yüklenmiş ve bol dizaynlı rom var da biz mi yüklemedik :)
Ben artık Beta Global kullanmaya karar verdim, diğer romları düşünmüyorum bundan böyle.....belki de haftaya saf beta çin romunu yükler ve ingilizce kullanırım, nasılsa diğer tüm romların baz aldığı çin beta romu....beta global de çin betanın çince uygulamalardan arındırılmış ve çoklu dilli versiyonu....

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Ben artık Beta Global kullanmaya karar verdim, diğer romları düşünmüyorum bundan böyle.....belki de haftaya saf beta çin romunu yükler ve ingilizce kullanırım, nasılsa diğer tüm romların baz aldığı çin beta romu....beta global de çin betanın çince uygulamalardan arındırılmış ve çoklu dilli versiyonu....

Hocam yapmayın Allah aşkına diyelimki RR çıktı Official olarak yüklemeyecekmisiniz :)))

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam yapmayın Allah aşkına diyelimki RR çıktı Official olarak yüklemeyecekmisiniz :)))

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Official çıkana kadar sanırım ben Mi Max 3 almış olurum....ayrıca geliştiricilerde artık bu işlere fazla zaman ayırmıyorlar gördüğüm kadarıyla....MIUI zaten kendi başına muhteşem, başka arayüzlere hiç gerek yok....Beta Global veya Beta Çin romu her türlü isteği ve beklentileri karşılıyor

medyanet60

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
0
mi5s için stabil sürüm hangi linki indirmem gerekiyor hocam

peugeut27

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Sağlık
Konular
2
Miglobe da bile böyle almamıştım ekran süresini. Kamera ve bir kaç konu hakkinda eksikleri olsa da mükemmel bir rom bence miui mı rr mı diye düşündürür o kadar diyorum
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

medyanet60

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
0

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam 500mb çok az değilmi indirdim ancak sadece bunu flaşlasam tamam mıdır extra bişey lazımmı root fln içinde mi. muiprodan geçmeyi düşünüyorum

Üst Alt