Yardım Resmi note 13 pro plus + güncelleme sorunu

tobisto

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
16
Aldığım yer ücretsiz yapacağını söyledi, cihazı ondan aldigim için direnç kayıt sonrası yazılım da veya güncelleme de sorun. Olur mu sizce
Güncelleme veya yazılımda sıkıntı olacaksa niye direnç yapsınlar ? Olursa yaptıkları işte bir sıkıntı var demektir. Bazıları sıfırlama yapamazsınız diyor, IMEI uçabiliyor çünkü. Yapan yerin anlatması gerekir.

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Sorun bende de mevcut Hindistan romu yükleyip cihazları göndermişler bu partide herkes yaşıyor güncelleme yapamayacağız Hyper Os ta çıksa yapamayacağız çünkü güncelleme kanalı kapalı ben bootloader açmak için başvuru yapmayı denedim onda da tekrar deneyiniz uyarısı çıkıyor sürekli köşeye sıkıştırdı bizi Xiaomi her zaman olduğu gibi 60 70 dolar ödeyip yetkili hesapla BL açıp sonrasında normal global rom kurmaktan başka şansımız yok maalesef :(

memetlos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Memt
Cihazım
Redmi note 13
Konular
0
Sorun bende de mevcut Hindistan romu yükleyip cihazları göndermişler bu partide herkes yaşıyor güncelleme yapamayacağız Hyper Os ta çıksa yapamayacağız çünkü güncelleme kanalı kapalı ben bootloader açmak için başvuru yapmayı denedim onda da tekrar deneyiniz uyarısı çıkıyor sürekli köşeye sıkıştırdı bizi Xiaomi her zaman olduğu gibi 60 70 dolar ödeyip yetkili hesapla BL açıp sonrasında normal global rom kurmaktan başka şansımız yok maalesef :(
bendede aynı hala yaa

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
14
bendede aynı hala yaa
Sorun yaşayan herkes ve telefonunda hindistan romu olanlar YouTube'da recovery rom kurma videosu var note 13 pro+'a bu taktik ile Hindistan'dan global hyperos'a geçebilirsiniz denenmiştir.

acarsoygroup

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Note 13 Po+ 5G
Konular
1
Sorun yaşayan herkes ve telefonunda hindistan romu olanlar YouTube'da recovery rom kurma videosu var note 13 pro+'a bu taktik ile Hindistan'dan global hyperos'a geçebilirsiniz denenmiştir.
Video linki var ise paylaşır mısın

memetlos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Memt
Cihazım
Redmi note 13
Konular
0
Bende india rom u var knk ya hala ayni kafayi yicem

agugu69

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dkksks
Cihazım
Xiaomi note 12
Konular
4
Hiç bişey anlamadım bu videodan hocam