Yardım Resmi note 13 pro plus + güncelleme sorunu

mhmmd_emn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
14
Arkadaşlar merhaba yurt dışı redmi note 13 pro plus 5G cihazıma güncelleme gelmiş fakat indirdiğimde paylaşmış olduğum resimdeki gibi bir uyarı alıyorum güncellemeyi yüklemiyor sebebi ne olabilir bilgi alabilir miyim arkadaşlar
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam cihazın bootloader kilidi açıksa yeni rom yüklemeniz sorununuzu çözücektir eğer telefona imei işlemi yapıldıysa imeiler iniz gider direnç ile yapıldıysa bir sıkıntı olmadan yükleyebilirsiniz rom olarak endonezya rom öneririm

lotion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
1
Aynı sorun bende de var. Güncellemeyi indiriyor, kurulumu yapıyor yeniden başlatınca normal açılıyor fakat resimdeki uyarıyı alıyorum. Aldığım yere sorduğumda genel bir sorun var düzelecek dedi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-03-05-18-57-43-184_com.miui.home-edit.jpg
    Screenshot_2024-03-05-18-57-43-184_com.miui.home-edit.jpg
    230,5 KB · Görüntüleme: 19

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Manuel güncelleme yükleme kısmından OTA olan değil de direkt recovery olanı indirip yüklemeyi deneyin.

emre.27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
redmi note 13 p
Konular
0
Arkadaşlar merhaba yurt dışı redmi note 13 pro plus 5G cihazıma güncelleme gelmiş fakat indirdiğimde paylaşmış olduğum resimdeki gibi bir uyarı alıyorum güncellemeyi yüklemiyor sebebi ne olabilir bilgi alabilir miyim arkadaşlar
aynı tlf aynı hata bendede var beklıyorum başka büncelleme gelmesini başka yalıacak birşey varmı bilmişyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefona güncellenecek rom dosyasını WinRAR şeklinde dahili hafıza indiriyor ise telefon güncelleme kısmında sağ üstte üç noktaya tıklayarak güncelleme paketini seçin seçeneği seçip telefona inen WinRAR dosyasını seçerek deneyebilirsiniz güncelleme paketi seçin seçeneği çıkmıyor ise MIUI sürümü üzerine 5 defa tıklayıp özelliği aktif hale getirebilirsiniz.ikinci bir alternatif ise uygulamalar kısmından güncelleyici bulup verileri temizle yaparak tekrar deneyin.
bunu ben denedim yine olmuyor,

kadsat03.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdülkadir
Cihazım
Redmi note 13 p
Konular
0
Naptın hocam bir gelişme varmı nasıl düzleticez bu sorunu

agugu69

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dkksks
Cihazım
Xiaomi note 12
Konular
4
Bendede aynı sorun var hâlâ bir çözüm felan bulunamadı mı

agugu69

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dkksks
Cihazım
Xiaomi note 12
Konular
4
Aldığım yer banada şey dedi 120 gün sonra gelin direnç kayıt sonrası yazılım atalım sorun yok dedi, ama ilk başta hyperos ile ilgili genel hata felan dedi çözemedim

tobisto

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
16
Aldığım yer banada şey dedi 120 gün sonra gelin direnç kayıt sonrası yazılım atalım sorun yok dedi, ama ilk başta hyperos ile ilgili genel hata felan dedi çözemedim
Direnç işlemi 1000 lira falan normalde, dikkatli olun çok para isteyenler var. Bir de NFC'nin çalışması lazım ona da dikkat edin.

agugu69

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dkksks
Cihazım
Xiaomi note 12
Konular
4
Direnç işlemi 1000 lira falan normalde, dikkatli olun çok para isteyenler var. Bir de NFC'nin çalışması lazım ona da dikkat edin.
Aldığım yer ücretsiz yapacağını söyledi, cihazı ondan aldigim için direnç kayıt sonrası yazılım da veya güncelleme de sorun. Olur mu sizce

Üst Alt