Rom [RESMİ][11.0]Pixel Experience Rom[Normal][Plus] [AOSP][Beta]Capricorn Mi5s[11.03.21]

artart

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
adım
Cihazım
mi5s
Konular
25
Pixel 10 da dediğiniz simge vardı ama pixel 11 plus da o simgeyi göremiyorum. tam olarak nerede acaba?
pixel 11 plusta yokmuş, pixel 11 normal yükledim ve bunda dediğiniz simge var. düzelttim tesekkur ederim

artart

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
adım
Cihazım
mi5s
Konular
25
Bir sorunum daha var arkadaşlar, bu pixel 11 için hangi gcam uygulamasını kullanmalıyım?

Hükümdar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
M. Kaan
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
3
İyi günler arkadaşlar,

Umarım bu yazımı biri görür de yardımcı olur. Elimizde bir Mi 5s mevcut buna Pixel Rom kurmak istedik lakin bir türlü başarılı olamadık. Komple format data 4 wipe ile denedik ama olmadı, stock rom kurup daha sonra temizlik yapıp denedik bu sefer firmware yükseltmemiz istendi. Firmware yükselttik bu seferde ROM kuruluyor ama G işaretinde dolarken kalıyor çubuk doluyor ama cihaz başlamıyor bildirim ışığı(kırmızı) yanıp sönüyor.

Anlatımınızda ki eksikliği gidererek sorunuma çözüm sağlamış olabilirim diye düşünüyorum.

Sadece stock v11 yazılımını indirin demişsiniz, bunu kuracak mıyız? TWRP'den kurduk diyelim cihazı o şekilde başlatıp ilk kurulumu gerçekleştirdikten sonra TWRP ekranına dönerek sadece 4 wipe yaptıktan sonra Pixel'i mi kurmalıyız?Yoksa sadece kurulumu yapıp geri dönüp Pixeli mi kuracağız?

Teşekkürler, iyi forumlar.

Crazynomad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi5S 64GB
Konular
0
Android 12 için Alpha sürümü çıktı denemek isteyenler alttan indirebilir.

kayasmt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet kaya
Cihazım
mi5s
Konular
0
Bana birisi rom kurma konusunda yardım edebilir mi?

alper38k

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi 8 Dipper
Konular
7
Mi 5S capricon 4/128Gb cihaza bugün yükleme yaptım. Yalnız youtube da izlediğim bir videodan esinlenerek "Xiaomi firmware update" yapmadan direkt olarak twrp üzerinden 4 wipe yaptıktan sonra pixel romunu yükledim parmak izi dahil herşey çalışıyor.

nfmm24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi 5s
Konular
2

Acaba kuran varmi mobil veri calisiyormu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İyi günler arkadaşlar,

Umarım bu yazımı biri görür de yardımcı olur. Elimizde bir Mi 5s mevcut buna Pixel Rom kurmak istedik lakin bir türlü başarılı olamadık. Komple format data 4 wipe ile denedik ama olmadı, stock rom kurup daha sonra temizlik yapıp denedik bu sefer firmware yükseltmemiz istendi. Firmware yükselttik bu seferde ROM kuruluyor ama G işaretinde dolarken kalıyor çubuk doluyor ama cihaz başlamıyor bildirim ışığı(kırmızı) yanıp sönüyor.

Anlatımınızda ki eksikliği gidererek sorunuma çözüm sağlamış olabilirim diye düşünüyorum.

Sadece stock v11 yazılımını indirin demişsiniz, bunu kuracak mıyız? TWRP'den kurduk diyelim cihazı o şekilde başlatıp ilk kurulumu gerçekleştirdikten sonra TWRP ekranına dönerek sadece 4 wipe yaptıktan sonra Pixel'i mi kurmalıyız?Yoksa sadece kurulumu yapıp geri dönüp Pixeli mi kuracağız?

Teşekkürler, iyi forumlar.
Aynen bildiğim kadarıyla ilk başta v11 kurcan sonra wipe data yapı
can uzerine pixel.rom kurcan

OmerAydin11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi Mi 5S
Konular
0

Merhaba bunun için ayrı bir firmware gerekiyor mu yoksa 11 fw yine çalışır mı?

Bir de siz denediniz mi nasıl sorun var mı? Son olarak bunu nereden buldunuz -- mi5s için Android12 çok aradım ama bulamamıştım sizin cevabı görene kadar :D

Crazynomad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi5S 64GB
Konular
0
Telegram kanalına üyeyim orada geliştiriciler vasıtasıyla buldum. Zaten mevcut firmware bile kaç yıllık firmware olduğundan yine onun üzerine kuracaksınız. Deneyim konusuna gelirsek Mobil veri kesilmesi ve kendiliğinden reset atması gibi sorunlar yaşadığım için geri 11 Plus sürüme döndüm daha kararlı 12 sürümü için beklemedeyim.

maboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
mi5s
Meslek
elektronik-bilgisayar
Konular
10
mi5s cihazıma Version: 11 (Plus edition) kurdum parmak izi çalışmadı sonra tlf yeniden başlattım g logosun da kaldı tekrar dan miui geri döndüm
Version: 11 Plus edition ile version 11 arasında ki fark neler ?

Üst Alt