Yardım Reklamları kapatamıyorum

Birkan_KZLTN

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Birkan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
8
önceki konulardan bakarak reklamları uygulama ayarlarından teker teker kapattım (müzik, dosya yöneticisi, güvenlik vb.) fakat belli bir süre sonra tekrar çıkmaya başladı yok mudur bunu bi çaresi. sırf bu sorun yüzünden rom atmayı düşünüyorum fakat eğer bi adblocker veya başka bir yöntem varsa uygulamak isterim (rom biraz karışık duruyo)reklamlar neredeyse her uygulama açışımda çıkıyor

Bilgili arkadaşları yardıma davet ederim :)

memo150606

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Öğrenci
Konular
24
önceki konulardan bakarak reklamları uygulama ayarlarından teker teker kapattım (müzik, dosya yöneticisi, güvenlik vb.) fakat belli bir süre sonra tekrar çıkmaya başladı yok mudur bunu bi çaresi. sırf bu sorun yüzünden rom atmayı düşünüyorum fakat eğer bi adblocker veya başka bir yöntem varsa uygulamak isterim (rom biraz karışık duruyo)reklamlar neredeyse her uygulama açışımda çıkıyor

Bilgili arkadaşları yardıma davet ederim :)

Hocam şimdi sorununuzun çözümüne gelelim ;
->Müzik Uygulamasına girip , sağ 3üsteki noktaya basıp ayarlar ordan tavsiyeleri kapat , aynı işlemi güvenlik dosya yönetici vb.. yapabilirsiniz sorun çözülcektir.

Oyla:

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
Benimde global mi 8 bölge türkiye msa dahil yapılması gerekenleri yaptım sıfır reklam heryerde.(yanlış anlaşılmasın sıfır derken hiç reklam çıkmıyor).)

Son düzenleme:
Oyla:

Birkan_KZLTN

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Birkan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
8
Hocam şimdi sorununuzun çözümüne gelelim ;
->Müzik Uygulamasına girip , sağ 3üsteki noktaya basıp ayarlar ordan tavsiyeleri kapat , aynı işlemi güvenlik dosya yönetici vb.. yapabilirsiniz sorun çözülcektir.
Hocam zaten konuda bahsettiğim gibi uygulamaların ayarlarından kapattım tavsiyeleri :) malware bulaştığını da sanmıyorum çünkü telefonu yeni sıfırladım sıfırlama sebebim de aynıydı zaten önceden de yaşamıştım sıkıntıyı. Bi kurtulamadım şu reklamdan :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Artık son çare rom atmak gibi duruyo :(

Oyla:

Codaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
adblocker olarak adguard premium kulllanıyorum. Xiaomi m8 aldım. Cuma günü elime geçebilir. Onda da böyle reklam sıkıntısı var diyorlar. Deneyip göreceğiz.

ADguard 1 haftalık denemesi var. İndir kur, ayarları yap. Eğer engellerse premium alırsın.

Keşke Eu Roma geçebilseydiniz. Sıfır reklam.
Geçebilseydiniz derken ? İstendiği zaman geçilmiyor mu ?

Oyla:

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
adblocker olarak adguard premium kulllanıyorum. Xiaomi m8 aldım. Cuma günü elime geçebilir. Onda da böyle reklam sıkıntısı var diyorlar. Deneyip göreceğiz.

ADguard 1 haftalık denemesi var. İndir kur, ayarları yap. Eğer engellerse premium alırsın.

Geçebilseydiniz derken ? İstendiği zaman geçilmiyor mu ?
forumda anlatılanlar harfiyen yapılırsa mi8 de artık reklam çıkmıyor.

Oyla:

Codaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
forumda anlatılanlar harfiyen yapılırsa mi8 de artık reklam çıkmıyor.

Bölgeden bölgeye göre de değişiyor deniyor. Şİmdi ben Türkiye bölgesini seçsem ve bütün anlatılanları harfiyen yapsam dahi çıkmayacak mı ?
Sİz çıkmıyor dediniz ama bazıları çıkıyor diyor. Belki onlar hepsini kapatmamıştır bilemem. Ama adguard sorunu kökten çözer.

Oyla:

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
Bölgeden bölgeye göre de değişiyor deniyor. Şİmdi ben Türkiye bölgesini seçsem ve bütün anlatılanları harfiyen yapsam dahi çıkmayacak mı ?
Aynen çıkmayacak ben global romda türkiye kullanıyorum müzik uygulamasıda dahil reklamsız kullanıyorum.Tabiki xiaomi mi8 için ve son global sürüm için konuşuyorum;her xiaomi de ve sürümde ayar yerleri farklı olabiliyor.

forumdan alıntıladığım bilgiler bunlar yaptım ve reklam sorunu yok
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:
Oyla:

Codaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
Aynen çıkmayacak ben global romda türkiye kullanıyorum müzik uygulamasıda dahil reklamsız kullanıyorum.Tabiki xiaomi mi8 için ve son global sürüm için konuşuyorum;her xiaomi de ve sürümde ayar yerleri farklı olabiliyor.

forumdan alıntıladığım bilgiler bunlar yaptım ve reklam sorunu yok

Teşekkür ederim

Oyla:
Üst Alt