Yardım Reklamları kapatamıyorum

Birkan_KZLTN

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Birkan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
8
önceki konulardan bakarak reklamları uygulama ayarlarından teker teker kapattım (müzik, dosya yöneticisi, güvenlik vb.) fakat belli bir süre sonra tekrar çıkmaya başladı yok mudur bunu bi çaresi. sırf bu sorun yüzünden rom atmayı düşünüyorum fakat eğer bi adblocker veya başka bir yöntem varsa uygulamak isterim (rom biraz karışık duruyo)reklamlar neredeyse her uygulama açışımda çıkıyor

Bilgili arkadaşları yardıma davet ederim :)

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Ek ayarlar>Gizlilik>Reklam Hizmetleri> içerisindeki "Kişiselleştirilmiş reklam önerileri" seçeneğini kaldırdınız mı?

Oyla:

YusufMertTaşkit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Mert
Cihazım
Rn Note 8
Meslek
Paramedik Öğrencis
Konular
31
önceki konulardan bakarak reklamları uygulama ayarlarından teker teker kapattım (müzik, dosya yöneticisi, güvenlik vb.) fakat belli bir süre sonra tekrar çıkmaya başladı yok mudur bunu bi çaresi. sırf bu sorun yüzünden rom atmayı düşünüyorum fakat eğer bi adblocker veya başka bir yöntem varsa uygulamak isterim (rom biraz karışık duruyo)reklamlar neredeyse her uygulama açışımda çıkıyor

Bilgili arkadaşları yardıma davet ederim :)
Merhaba bende de redmi 5 plus var bende kafayı yemek üzereyim ne olucak Xiaomi nin halleri bilmem :)

Oyla:

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
Hocam bende müzik ve video ayrıca temalar uygulamasında baş gösteriyor her şey kapalı ama durum ortada. Can sıkmaya başladı meret.

Oyla:
Üst Alt