Soru Redmi telefon alınır mı?

5000 TL bütçe ile hangi telefon daha iyi bir tercih olur?

• Kullanılan toplam oy
    7

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Sağolun hocam iyiyim :)
Sizin dükkan için demedim, forumda yasak ya böyle konular o açıdan :)

Olabilir tabi, detaya girmediğimiz için sorun olmaz :) detaya girilince ben artık kestirip atıyorum.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Doğru.. Ancak Forumun her yerinde yönetici adayları dolanıyor, biri görür, bizi yakar belli mi olur diye korkmuyor değilim :D

Korkulacak birşey yapan insan korkar, ortada negatif bir durum yok iken şimdi ortalığı karıştıran biraz sen oldun. Kızılay, çankayada dükkan vardan yasalara nasıl geldik anlam veremedim. :D

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Aynen metin hocam bende kestim muhabbeti :)

Muhabbetin kesileceği birşey yok, cihaz fiyatları ve fahiş fiyatlar üzerine konuşuldu. Olayı farklılaştırmayalım değerli hocalarım diyeceklerim bu kadar iyi forumlar dilerim. Sadece konu böyle kalsın.. :)

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Korkulacak birşey yapan insan korkar, ortada negatif bir durum yok iken şimdi ortalığı karıştıran biraz sen oldun. :D
Negatif durum yok, bu arkadaşlar daha yeni hatta aday, tecrübeleri yok gaza gelip ban atarlar filan :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Muhabbetin kesileceği birşey yok, cihaz fiyatları ve fahiş fiyatlar üzerine konuşuldu. Olayı farklılaştırmayalım değerli hocalarım diyeceklerim bu kadar iyi forumlar dilerim. Sadece konu böyle kalsın.. :)
Bence de kalsın, konu dağıldı gitti, zaten gelip biri gereksiz mesajları siler, yöneticiler ne diye var dimi :D Allah kolaylık versin onlara :) hadi selametle (:

beratkulahci

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Xperia Z5 Pre
Konular
1
Dun nette okumustum ne kadar dogru bilmiyorum redmi note 10larda ekranda problem cikmis bagzi kullanicilarda kendi kendine titriyormus yazilimla duzelip/duzelmeyecegi belli degil diyorlardi. Ayrica yurt disi cihaz alin kesinlikle aldiginiz kisi guvenilirse sorun yasamazsiniz. Mi10/Mi10T Poco x3 serisi veya f3 olabilir.

Evet bu sorunu ben de gördüm. Dokunmatiği algılamıyor, ekranda titreme var gibi şeyler okudum ben de takip ediyorum gelişmeleri. Zaten cihazı önümüzdeki ay alacağım, 1 ay içinde sorun düzelmezse başka cihaza yönelirim büyük ihtimalle.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
Negatif durum yok, bu arkadaşlar daha yeni hatta aday, tecrübeleri yok gaza gelip ban atarlar filan :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bence de kalsın, konu dağıldı gitti, zaten gelip biri gereksiz mesajları siler, yöneticiler ne diye var dimi :D Allah kolaylık versin onlara :) hadi selametle (:
Ben de ban atmaya adam arıyordum 8=)

Üst Alt