Çözüldü Redmi Pro vs Redmi 5 Plus

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
ya bi bakındım ama pek birşey göremedim siz sıkıntılarınızı aktarsanoz bana mtk ve redmi prodaki
Görememenizin imkanı yok, bence yeterince araştırmamışsınız. Sadece redmi pro demiyorum, sd işlemcili cihaz varken mtk işlemcili cihaza bulaşmayın diyorum :)

Emni51

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emni51
Cihazım
Redmi pro
Konular
1
Ben de redmi pro kullanıyorum. Ayrıntılar redmi pro konusunda mevcut. Redmi pro seni sıkıntıya sokar. 5 plus al rahatına bak

h.berhan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Asus zenfon3
Konular
2
Bir çok sebebi var, özellikle eski bir redmi pro kullanıcısı olarak :) bence google da ufak çapta bir araştırma yapmalısınız ;)
birde MediaTek MT6797T (Helio X25) işkemci sd 820 ile yarıştıranlar var ama işte benim kafa karışıklığım burdan başlıyor.
[doublepost=1527924234,1527924120][/doublepost]
Görememenizin imkanı yok, bence yeterince araştırmamışsınız. Sadece redmi pro demiyorum sd işlemcili cihaz varken mtk işlemcili cihaza bulaşmayın diyorum :)
5 plus alıyorum o zaman herkese ilgisinden dolayı teşekkürler
[doublepost=1527924298][/doublepost]
Ben de redmi pro kullanıyorum. Ayrıntılar redmi pro konusunda mevcut. Redmi pro seni sıkıntıya sokar. 5 plus al rahatına bak
bu konu nerde acaba link atabilirmisiniz

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Benim tavsiyem de kesinlikle Redmi Pro'dan uzak durmanız yönünde... Kağıt üzerindeki değerlerin gerçek hayatta anlam ifade etmediğinin en net göstergesi cihazlardan bir tanesidir. İşlemci kötüdür, yazılım desteği yoktur, parça bulamazsınız, aksesuar bulamazsınız, global romu yoktur güncelleme almaz vs. Listeyi daha da uzatabiliriz ama açıkçası hiç gerek yok, ülkemizde redmi pro alıp da memnun kalan yok kesinlikle başka cihazlara yönelmenizi tavsiye ederim.

h.berhan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Asus zenfon3
Konular
2
Benim tavsiyem de kesinlikle Redmi Pro'dan uzak durmanız yönünde... Kağıt üzerindeki değerlerin gerçek hayatta anlam ifade etmediğinin en net göstergesi cihazlardan bir tanesidir. İşlemci kötüdür, yazılım desteği yoktur, parça bulamazsınız, aksesuar bulamazsınız, global romu yoktur güncelleme almaz vs. Listeyi daha da uzatabiliriz ama açıkçası hiç gerek yok, ülkemizde redmi pro alıp da memnun kalan yok kesinlikle başka cihazlara yönelmenizi tavsiye ederim.
teşekkürler hepinize sayenizde hatadan döndüm redmi 5 plus alacağım.

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Mtk işlemcilerin boyutu fazladır(28 nm), güncelleme konusunda geridrn gelirler, sar değerleri bir miktar fazladır, performansı sd işlemcilerden fazla gibi gözüksede daha fazla pil harcarlar, sd işlemcilerin kamerası daha iyidir.

Üst Alt