Çözüldü Redmi Pro vs Redmi 5 Plus

h.berhan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Asus zenfon3
Konular
2
Hangisi daha iyi ikisi arasında kaldım redmi 5 plusun türkiye garantili 32 ye 3 lük modeli 1100tl'ye var Redmi Pronun türkiye garantisi yok ama 64e 3 lük telefonu 999 tl 10 çekirdek 2.5 ghz işlemci ama kullanıcısı az sanırım kafam çok karıştı hangisi daha iyi redmi pro kullananlar varsa forumda tecrübelerini aktarabilirlermi oyun için iyi bir telefonmu? Vede daha önce hic lthalatcı garantili telefon kullanmadım Garantide ve kılıf vs bulunmakta sorun yaşanıyormu?

Son düzenleme:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Hangisi daha iyi ikisi arasında kaldım redmi 5 plusun türkiye garantili 32 ye 3 lük modeli 1100tl'ye var Redmi Pronun türkiye garantisi yok ama 64e 3 lük telefonu 999 tl 10 çekirdek 2.5 ghz işlemci ama kullanıcısı az sanırım kafam çok karıştı hangisi daha iyi resmi pro kullananlar varsa forumda tecrübelerini aktarabilirlermi oyun için iyi bir telefonmu? Vede daha önce hic lthalatcı garantili telefon kullanmadım Garantide ve kılıf vs bulunmakta sorun yaşanıyormu?
Redmi Pro genel anlamda(tasarım dışında) Redmi 5 Plustan daha önde bi telefon. Özellik olarak Redmi 5 Plustan iyi.

Ama Redmi 5 Plusta daha güncel ve daha çok kullanıcısı olan bir telefon. haliyle daha çok destek gören,kılıf bulunan yardım alınan vs. telefon.

Seçim sizin :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Redmi Pro mtk, redmi 5+ ise sd işlemcili, mtk olduğu için ucuz fakat yabana atılacak türden değil

h.berhan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Asus zenfon3
Konular
2
Redmi Pro mtk, redmi 5+ ise sd işlemcili, mtk olduğu için ucuz fakat yabana atılacak türden değil
Mediatek işlemcilerin snapdragon farkı varmı?
[doublepost=1527919664,1527919524][/doublepost]
Redmi Pro genel anlamda(tasarım dışında) Redmi 5 Plustan daha önde bi telefon. Özellik olarak Redmi 5 Plustan iyi.

Ama Redmi 5 Plusta daha güncel ve daha çok kullanıcısı olan bir telefon. haliyle daha çok destek gören,kılıf bulunan yardım alınan vs. telefon.

Benim için tasarım önemli değil zaten de ithalatçı garantiden dolayı sorun yaşayan birkaç kişi gördüm yorumlarda.kimisi yedek parca arıyor kimisi ısınma var diyor. Ama baktigim kadarıyla 1 ana işlemcisi 2 tane de yardımcı işlemcisi var telefonun ısınma zor degilmi

szm428

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
szm428
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Mediatek işlemcilerin snapdragon farkı varmı?
[doublepost=1527919664,1527919524][/doublepost]
Benim için tasarım önemli değil zaten de ithalatçı garantiden dolayı sorun yaşayan birkaç kişi gördüm yorumlarda.kimisi yedek parca arıyor kimisi ısınma var diyor. Ama baktigim kadarıyla 1 ana işlemcisi 2 tane de yardımcı işlemcisi var telefonun ısınma zor degilmi

Redmi Note 5 Pro (Ai) bunu da değerlendir, Snapdragon 636 işlemciye sahip. TR garantisi olmadan benzer, yakın fiyatlarla alabilirsiniz.

h.berhan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Asus zenfon3
Konular
2

birde daha güncel derken ne bakımdan daha güncel sistem/android açısından mı? Ve acıkçası ben uzunca bir süre kasma donma yapmayacak garantiyle fazla uğraştırmayacak bir telefon istiyorum o yüzden mtk ile sd arasında kaldım daha önce mtk kullandım ama sanırım düsük güclüydü aşırı ısınma yapıyordu hepsinde varmı ısınma sorunu mtklerın.Redmi 5 plusta videolardan izlediğim kadarıyla fazla ısınma olmuyor
[doublepost=1527922525,1527921503][/doublepost]
Redmi Note 5 Pro (Ai) bunu da değerlendir, Snapdragon 636 işlemciye sahip. TR garantisi olmadan benzer, yakın fiyatlarla alabilirsiniz.
yalnız bu telefon 1.800 tl benim bütçem en fazla 1000-1100

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Mtk işlemciden uzak durun Sd işlemcili bir cihaz bakın kendinize ;)

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Bir çok sebebi var, özellikle eski bir redmi pro kullanıcısı olarak :) bence google da ufak çapta bir araştırma yapmalısınız ;)

h.berhan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Asus zenfon3
Konular
2
Bir çok sebebi var, özellikle eski bir redmi pro kullanıcısı olarak :) bence google da ufak çapta bir araştırma yapmalısınız ;)
ya bi bakındım ama pek birşey göremedim siz sıkıntılarınızı aktarsanoz bana mtk ve redmi prodaki

Üst Alt