Yardım Redmi Pro Saatin Geri Kalması Ve AUX Poblemi Yardım Lütfen

imrennnn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
imren
Cihazım
i redmi pro
Konular
1
Merhabalar cihazı alalı bir kaç gün oldu

1))) saat bariz şekilde geri kalıyor mesela saat 10 diyelim ve ekran açık telefonu kitleyip bir kenara koydunuz saat oldu 5 . ama telefonu elinize aldığınızda saat 1 gibi. bu sebeple akşamdan alarmı kurduğunuzda saat geri kaldığı için alarm çalmıyor ve çok büyük bir problem bu konuda bilgisi olan var mı????

2))))aux kablosuyla aracıma bağlanamıyorum bunun bir ayarı mı var yoksa telefonda mı bir sıkıntı var bu problemi yaşayan başka biri var mı ?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Üzerindeki romdan kaynaklı olfuğunu düşünüyorum, bl kilidi açıp xiaomi.eu romuna geçin.

Oyla:

imrennnn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
imren
Cihazım
i redmi pro
Konular
1
Üzerindeki romdan kaynaklı olfuğunu düşünüyorum, bl kilidi açıp xiaomi.eu romuna geçin.
merhabalar, bu dediğinizi yaptığımda türkçe olacak mı peki. açıkçası pişman oldum aldığıma bu tarz şeylerden hiç anlamam. ve anlamayan biri için uğraşmak gerçekten. peki fabrika ayarlarına dönsem fayda sağlar mı

Oyla:

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Konu başlıklarının ve içerikerinin büyük hatf ile yazılması yasaktır. Lütfen daha dikkat edelim

İyi forumlar

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
merhabalar, bu dediğinizi yaptığımda türkçe olacak mı peki. açıkçası pişman oldum aldığıma bu tarz şeylerden hiç anlamam. ve anlamayan biri için uğraşmak gerçekten. peki fabrika ayarlarına dönsem fayda sağlar mı
Xiaomi.eu romu kurduğunuzda %99 türkçe olacaktır. Fabrika ayarlarına dönmeniz fayda sağlamaz.

Oyla:

murphy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Redmi pro
Konular
1
hocam doğru söylüyor 8.0.4.0 romu sıkıntılı ben yeni rom yükledim manyak derecede güzel rom önceden gördüğüm hataların hiç biri yok

Oyla:

imrennnn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
imren
Cihazım
i redmi pro
Konular
1
hocam doğru söylüyor 8.0.4.0 romu sıkıntılı ben yeni rom yükledim manyak derecede güzel rom önceden gördüğüm hataların hiç biri yok
çok teşekkür ederim. çok yardımcı oldunuz evet bende baktım bende ki rom da 8.0.4.0. peki bu rom yükleme işlemini sanırım teknik servisler yapabilir. biraz önce teknik servisi aradım telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürün tekrar kurun dediler belkide kurulum esnasında sıkıntı olmuştur dediler. önce bunu deneyeceğim.

Oyla:

murphy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Redmi pro
Konular
1
çok teşekkür ederim. çok yardımcı oldunuz evet bende baktım bende ki rom da 8.0.4.0. peki bu rom yükleme işlemini sanırım teknik servisler yapabilir. biraz önce teknik servisi aradım telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürün tekrar kurun dediler belkide kurulum esnasında sıkıntı olmuştur dediler. önce bunu deneyeceğim.
romda sıkıntı var hocam son güncel romu yükleyin lütfen zaten detaylı şekilde anlatımı mevcut. ben güncelledim şimdi kullanıyorum önceden bir kaç tane eksiği vardı şimdi süper derecede güzel çalışıyor

Oyla:
Üst Alt