Rehber Redmi Pro için Xiaomi.eu (MultiRom) ROM Yükleme Rehberi

gosto_21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eh
Cihazım
xte
Konular
0
Redmi pro cihazimi unlock Edip birsuru eu rom denedim , fakat AnTuTu da 50k civarı puanlama yapıyor ve ısınma sorunu mevcut , şu anda kullandığım redmi pro 3 telefonumdan çok daha fazla ısınıyor , önerisi olan var mı?

Pauna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Poco x3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Redmi pro cihazimi unlock Edip birsuru eu rom denedim , fakat AnTuTu da 50k civarı puanlama yapıyor ve ısınma sorunu mevcut , şu anda kullandığım redmi pro 3 telefonumdan çok daha fazla ısınıyor , önerisi olan var mı?

Donanımsal hata olabilir, örnek olarak benim bir önce ki rom ve şimdi ki eu romda da kamera hatası var uzağı odaklamıyor. Buna benzer bir şey olduğunu düşünüyorum, servise gönderebilirsin. " Bekletip göndermezler umarım "

gosto_21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eh
Cihazım
xte
Konular
0
Yok hocam , arkadaşımla beraber aldık onda ki 4/128 bendeki 3/64 versiyonlu , arkadaşımda eu developer ROM yuklu ondada aynı sorun mevcut ve AnTuTu 55k civarı yapıyor

Murphy21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi pro
Konular
14
mi pro yazılımı sorunlu virüslü güncelleme gelmiyor,yerin dibine girsin bunu ithal eden satan servisim diye millete kazık atanlar haram olsun kuruşuna kadar

Hocam maalesef siz konudan çok fazla uzaksınız. Güncelleme gelmez çünkü global rom var. 2- işletim sisteminde virüs yada spam yok ama bazı hatalı reklam programları kullanmışlar buda telefonda programların virüs olduğunu sanması ile doğru orantılı

erbolatbatur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erbolat
Cihazım
redmi pro
Konular
0
gayet sakinim ama yine de sizi kırmamak için biraz meditasyon yaptıktan sonra tekrar okurum.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

M.Kenan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kenan
Cihazım
Redmi Pro
Konular
0
arkadaşlar bu konuda yazalmış tüm yorumları okudum en baştaki anlatımı da dikkaktle okudum ve denedim ama en sonuna geldim tamamlayamadım. sd karttan yeni romu yukleme işi olmadı. sorum şu karta rom dosyasını rar olarakmı rardan dosyaya cıkarıp mı ya da nasıl atacam. sd kartı seçtiğim zaman onun da içinden bişeyler seçmek gerekiyor sanırım.. bu arada ilk defa bir elektronik cihazı kutusundan cıkarıp sadece kullannmak dışında bir işlem yapıom.. bu işe ne kadar uzak oldumu anlarsınız yani

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
arkadaşlar bu konuda yazalmış tüm yorumları okudum en baştaki anlatımı da dikkaktle okudum ve denedim ama en sonuna geldim tamamlayamadım. sd karttan yeni romu yukleme işi olmadı. sorum şu karta rom dosyasını rar olarakmı rardan dosyaya cıkarıp mı ya da nasıl atacam. sd kartı seçtiğim zaman onun da içinden bişeyler seçmek gerekiyor sanırım.. bu arada ilk defa bir elektronik cihazı kutusundan cıkarıp sadece kullannmak dışında bir işlem yapıom.. bu işe ne kadar uzak oldumu anlarsınız yani

xiaomi.eu romları cihazın hafızaya atıp twrp recovery kurulu değil ise kurup rar'dan çıkarmadan Install seçeneğine girip cihazın hafızasına aattığınız romu seçip kuracaksınız.

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
hocam indirdiğiniz dosya RAR değil Zip uzantılı olması lazım hatalı bir dosya indirmeyin recovery üzerinden sadece zipli dosyalar yüklenir

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

M.Kenan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kenan
Cihazım
Redmi Pro
Konular
0
tamam buldum yuklendi
ben şimdi 8.1.2.0 sürümü yükledim bundan daha iyi tavsiye edebileceğiniz bir sürüm varmıdır.. ilginize teşekkürler şimdiden

Üst Alt