Rehber Redmi Pro için Xiaomi.eu (MultiRom) ROM Yükleme Rehberi

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Arkadaşlar redmi pro ya Çin rom u yüklesem güncellemeleri otomatik alır mı

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sıkça Sorulan Sorular konusuna bir göz atmanızı tavsiye ederim. Bu ve daha sonra aklınıza gelebilecek birçok sorunuzun cevabını bulacaksınız.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
hocam komut ekranında ikinci kodu yazıyorum ''not found'' bulunamadı diyor adb.exe reboot bootloader
bütün adımları yaptım
İşlemlerinizi tekrar gözden geçirin. Bir yerde yanlış yapıyorsunuz. Yazdığınız komut neyse ya yanlış yazdınız yada dosya olması gereken yerde değil ki bulamıyor ve "bulunamadı" hatası veriyor.
Ayrıca 2.komut dediğiniz şey nedir, lütfen mesajlarınızı daha anlaşılır şekilde yazınız. Size yardımcı olmak isteyen kişileri "ya 2.komut hangisiydi acaba" diye konuyu yeniden okutmak zorunda bırakmayınız.

hayavoto

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hayavoto
Konular
0
Sıkça Sorulan Sorular konusuna bir göz atmanızı tavsiye ederim. Bu ve daha sonra aklınıza gelebilecek birçok sorunuzun cevabını bulacaksınız.

Tmm hocam tşk ederim

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hendem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
redmi pro
Konular
6
İşlemlerinizi tekrar gözden geçirin. Bir yerde yanlış yapıyorsunuz. Yazdığınız komut neyse ya yanlış yazdınız yada dosya olması gereken yerde değil ki bulamıyor ve "bulunamadı" hatası veriyor.
Ayrıca 2.komut dediğiniz şey nedir, lütfen mesajlarınızı daha anlaşılır şekilde yazınız. Size yardımcı olmak isteyen kişileri "ya 2.komut hangisiydi acaba" diye konuyu yeniden okutmak zorunda bırakmayınız.

komut ekranında ki ikinci kod hocam : adb.exe reboot bootloader komutu herahngi bir işlemi yanlış yaptığımı düşünmüyorum

eren65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ARDA
Cihazım
redmi note 4
Konular
12
merhaba arkadaslar cihazımın icindeki trojenli yazılımı fastbot ile nasıl gunceller yada yenisini atarım bilgisi olan yardım etsin lütfen aradıgım yazılım
turkce ggogle play olan olacak kısacası fastboot yazılım lazım guncel link atabilecek varmı

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
komut ekranında ki ikinci kod hocam : adb.exe reboot bootloader komutu herahngi bir işlemi yanlış yaptığımı düşünmüyorum
Siz öyle düşünüyorsunuz ama bilgisayarınız öyle düşünmüyor olacak ki adb.exe dosyasını bulamıyor.
Gerçi not found hatası ile ilgisi yok ama, adb dosyasını bulamama hatasının kaynağını bulursanız yazdığınız komutla cihaz sadece restart ederse şu komutu deneyin.
Adb reboot-bootloader

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

hendem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
redmi pro
Konular
6
Siz öyle düşünüyorsunuz ama bilgisayarınız öyle düşünmüyor olacak ki adb.exe dosyasını bulamıyor.
Gerçi not found hatası ile ilgisi yok ama, adb dosyasını bulamama hatasının kaynağını bulursanız yazdığınız komutla cihaz sadece restart ederse şu komutu deneyin.
Adb reboot-bootloader

Bilgisayari resetledim ve sonra kurdum ilginiz icin tesekkur ederim iyi günler

rastegamer

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Batu
Cihazım
Mi5
Konular
18
Arkadaşlar benim bir arkadaşımın da fake rom 8.0.4.0. Ben Mi5 telefonuma fastboot ile rom kurmuştum bu telefona da fastboot rom kuramaz mıyım?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Arkadaşlar benim bir arkadaşımın da fake rom 8.0.4.0. Ben Mi5 telefonuma fastboot ile rom kurmuştum bu telefona da fastboot rom kuramaz mıyım?
Unlock yapmadan kuramazsınız.
Mıuı 8.2 6.11.24 beta yüklü arkadaşlar neden otomatik güncelleme almıyor hangi rom yükleyip devamlı güncelleme alabilsin
Aradan birkaç güncelleme geçtikten sonra romu indirip kendiniz kurmanız gerekiyor. Resmi romlardan son versiyonu indirip yükleyin.

kaank

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan Kemal
Cihazım
redmi pro
Konular
2
Ben global kararlı denen 8.0.4.0 fake roma sahip redmi pro telefonuma spflash tool ile Çin developer romu yükledim. Şu an ingilizce olmakla birlikte sorunsuz şekilde çalışıyor. spflash tool ve miui sitesinden rom gerekli.

Üst Alt