Yardım Redmi pro hakkında yardım

coban1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enduluslu
Cihazım
redmi
Konular
9
Merhaba, arkadaşlar bende redmi pro alarak burdaki uygulamaları yapıp eu room yükledim. Telefondan çok memnunum fakat bildirim çubuğunda gelen mesajları aşağı doğru çekip okuyamıyorum. Belki benim bilmediğim bir noktadır diye size bir sorayım dedim. Bu konu hakkında bilgini var mı? İkinci sorum ise, twrp moduna nasıl girerim pc den yapmıştım önce ancak herhangi bir tuş kombinasyonu varsa öğrenmek isterim

coban1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enduluslu
Cihazım
redmi
Konular
9
yardım eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. bir sorum daha var, yardımcı olursanız sevinirim. mesela arka planda çalışması gereken uygulamalarım var fakat hiç birisi çalışmıyor sadece ben girdim anda başlatıyor. şüphesiz iyi birşey fakat dediğim gibi arka planda çalışması gerekiyor. ayarlar bölümünden gerekli izinleri verdiğim halde çalışmıyor.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Whatsapp, Viber, Gmail, Ezan Vakti vb. uygulamaların bildirimlerini/uyarılarını alamıyorum?
Öncelikle temanızı varsayılan tema olarak değiştirin. Bazı temalar bildirimleri desteklemiyor. Eğer olmazsa Güvenlik (Araçlar) Uygulaması → Güvenlik → İzinler → Otomatik Başlatma yolunu izleyerek uyarı almak istediğiniz uygulamaları ekleyin ve Ayarlar → Pil&Performans → Uygulamaların pil kullanımını yönet → Uygulamaları seçin menüsü altından bildirim almak istediğiniz uygulamayı seçin ve arka plan ayarını "Kısıtlama yok" olarak değiştirin. Eğer hala bildirim alamıyorsanız aşağıdaki ayarları da kontrol edebilirsiniz.
  • Ayarlar > Bildirimler & Durum Çubuğu > Uygulama Bildirimleri >Uygulama Adı > Kayan Bildirimleri Göster > AKTİF Edin
  • Ayarlar > Bildirimler & Durum Çubuğu > Uygulama Bildirimleri >Uygulama Adı > Kilit Ekranında Göster > AKTİF Edin
  • Ayarlar > Kilit Ekranı > Bildirim Gelince Uyandır > AKTİF Edin
  • Güvenlik Uygulaması > İzinler > İzinler > Uygulama Adı > Açılır Pencere Bildirimleri AKTİF Edin.
  • Güvenlik Uygulaması > İzinler > Otomatik Başlatma > Uygulama Adı >AKTİF Edin
  • Ayarlar > Pil > Uygulamaların pil kullanımını yönet >Uygulamaları yönet seçeneği altından bildirim almak istediğiniz uygulamayı seçerek "Kısıtlama Yok" seçeneğini seçebilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt