Redmi Pro devamlı reset atıyor.

yahyayildirim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
2
Selamun aleykum herkese.
Telefon arkdaşımın kendisinin bilgi olmadığı için telefona rom atmak için bana verdi. Uzun bir araştırmadan sonra telefona SP Flash Tool ile bu adresten uygun romu (hem developer hemde stabil olanı denedim sonuc aynı) indirdim ve başarılı bir şekilde kurulum yaptım. Ancak cihaz mi logosunda 25 saniye durup tekrar reset atıyor. Recovery çalışmıyor. Fastboot çalışıyor.

Flash tool ile rom yüklemeye kalktım. Ancak cihazda bootloader kilidi oldugu için hata veriyor. Unloack yapmak için mi account ile daha öncesinde cihazda oturum açılmış olması gerekiyor. Arkdasım sağolsun mi account oluşturmamış. Dolayısıyla cihazı unlockta yapamıyoruz.Kendim bir hesap oluşturdum. Mesaj attım. Sms geldi. Ancak unlock yapınca hata alıyorum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Şimdi sizlerden yardım bekliyorum. Telefon şarja takıldı mı hemen açılıyor ve devamlı reset atıyor. recovery menüsü keinlik gelmiyor, denemediğim yöntem kalmadı. Mi Flash Tool ve mi pc suiteden rom yükleyemiyorum. Sadece SP Flash Tool ile yükleyebiliyorum.Ama fayda etmiyor. Her seferinde aynı problem devam ediyor. Yardımlarını bekliyoruum arkadaşlar.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Boot etmeden reset atıyor galiba. Özelden mesaj gönderdim ;)

şimşek0611

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
mi6
Konular
0
Herhangi yükleme yapmadığım halde durduk yerde reset atmaya başladı mi 6 model telefonum aynı sorun var hiçbir şekilde format dahi atmama izin vermiyor sürekli reset atıyor

coban2

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eamazan
Cihazım
Not8
Konular
1
Hocam nasıl çözdünüz

Üst Alt