İpucu Redmi pro batarya

Natiase

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmud Said
Cihazım
Redmi Pro
Konular
0
bende redmi pro kullanıyorum. telefonumu 4 saat önce şarja taktım ve şarjı şuan %89. telefon şarjdayken hiç kullanmadım fak 4 saat te saece %89 yapabildi sizce nedeni nedir? ne yapabilirim

blackjack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
redmi pro
Konular
6
Benim de 2018/3 üretim batarya geldi. İlk kullanım şu şekilde, yoğun internet kullanımı. Chrome, Instagram, tweeter, watsapp vs, 30dk felan bt kulaklık ile müzik dinleme. En son 1 buçuk saat clash of clans oynadım ki bu oyun batarya yı 2 misli sömürüyor. Gelelim sonuçlara
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hani clash of clans oynamamış olsam 6 saat ekran alırdım diye düşünüyorum. Şimdi lik batarya bu umarım çabuk pert olmaz.

Üzerinden uzun zaman geçmiş. Ben ilk batarya ile devam ediyorum. Ekran sürem 3 saate kadar düştü. Telefonu degistirmediyseniz şu an batarya performansı nasıl? Eğer yeni bataryada hala düşüş olmadı ise şu an ekran süreniz ne kadar? Performansta düşüş yok ise aynı bataryadan almak isterim.

cahomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cahit
Cihazım
Redmi pro
Konular
19
Üzerinden uzun zaman geçmiş. Ben ilk batarya ile devam ediyorum. Ekran sürem 3 saate kadar düştü. Telefonu degistirmediyseniz şu an batarya performansı nasıl? Eğer yeni bataryada hala düşüş olmadı ise şu an ekran süreniz ne kadar? Performansta düşüş yok ise aynı bataryadan almak isterim.
Sana şu şekilde ifade edeyim, eski batarya ya göre biraz daha iyi ama çok ta bir fark yok gibi. Sana kendi tespitlerimi yazayım, %100 alıyorum şarjdan. Twitter, Hepsiburada, n11 gibi uygulamaları açıyorum. Ara ara Chrome da araştırma vs yapıyorum 3.5-4 saat ekran süresi, kapasite %50 civarı oluyor. Yani oyun oynamazsan, full şarj da 7 saat rahat ekran veriyor. Oyun olarak sadece clash oynuyorum, oda bataryayı su gibi içiyor. Sadece oyun oynarsam full şarj 4 saat dayanıyor. Eski batarya da buna yakındı benim. 2 senelik cihaz bence iyi yinede

Üst Alt