Yardım Redmi Note8 PRO Bootloader Açılmıyor

memeory

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi mi 9 SE
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui 10
Telefon Modeli
Redmi Note 8 PRO
Bootloader Kilidi
Kapalı
Evet konu başlıktaki gibi sürekli daha ileri bir saat veriyor. İlk yaptığımda 365 saat verdi daha sonra 365 saat yani 15 gün doldu 17. gün denedim 220 saat verdi sonra o doldu 190 saat verdi o doldu 221 saat verdi bu seferde. Farklı bir sim kart ve mi hesabı ile tekrar süre başlattım bu sefer 1460 saat verdi bu da yaklaşık 57 gün. Hattım kapancak artık bootloader kilidini açmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?

Not: Bu süreçte herhangi bir şekilde mi hesabı kapatılmadı, sistem verileri temizlenmedi hat çıkarılmadı.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Mutlaka eksik veya hatırlamadığınız bir işlem yapmış olabilirsiniz hocam. Bu kadar süre verip ertelemesi normal değil.
Farklı sürüm Mi unlock tools ile de deneyiniz.

Güncelleme yapmayınız. Sım kartınızı çıkartmayınız.Mi hesabınızdan giriş /çıkış yapmayanız, bu süre zarfında tarayıcıdan ve ayarlar sekmesi altından mi hesabınıza giriş yapınız, yedekleme vs gibi senkronizasyon yapınız. Cihazımı bulu aç kapa yapmayınız. Açık konumda tutunuz.Geliştirici seçenekleri altındaki Oem Unlock (Bootloader kilidi) sekmesini kapatmayınız. Usb hata ayıklamayı bu süre zarfında kapatmayınız ve usb yetkilendirmelerini kaldırmayınız.

Oyla:

hakankocatepe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
iPhone 11
Meslek
Memur
Konular
8
Ben de aynı cihazı dün aldım 6 gün süre verdi

Oyla:

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17
Benim anlamadığım dalga şu mi 4 LTE
Mi 5 prime mi note 2 ve redmi note 8 pro cihazlar kullandım ve hepsini tek seferde açtım sizde neden belirli bir saat veriyor onu anlamadım ?

Oyla:

memeory

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi mi 9 SE
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim anlamadığım dalga şu mi 4 LTE
Mi 5 prime mi note 2 ve redmi note 8 pro cihazlar kullandım ve hepsini tek seferde açtım sizde neden belirli bir saat veriyor onu anlamadım ?
Bende anlamadım hocam 1 ayı geçti bununla uğraşıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mutlaka eksik veya hatırlamadığınız bir işlem yapmış olabilirsiniz hocam. Bu kadar süre verip ertelemesi normal değil.

Güncelleme yapmayınız. Sım kartınızı çıkartmayınız.Mi hesabınızdan giriş /çıkış yapmayanız, bu süre zarfında tarayıcıdan ve ayarlar sekmesi altından mi hesabınıza giriş yapınız, yedekleme vs gibi senkronizasyon yapınız. Cihazımı bulu aç kapa yapmayınız. Açık konumda tutunuz.Geliştirici seçenekleri altındaki Oem Unlock (Bootloader kilidi) sekmesini kapatmayınız. Usb hata ayıklamayı bu süre zarfında kapatmayınız ve usb yetkilendirmelerini kaldırmayınız.
Yarın dediğiniz ayarlamaları tekrar yapacağım. Teşekkür ederim ilginiz için :)

Oyla:

memeory

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi mi 9 SE
Konular
10

Söylemiş olduğunuz her şeyi yaptım şu an da 1377 saat süre veriyor. Kafayı yemek üzereyim artık :(

Oyla:

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17
Söylemiş olduğunuz her şeyi yaptım şu an da 1377 saat süre veriyor. Kafayı yemek üzereyim artık :(
Telefonu sıfırla mi hesabından çıkış yaparak tabi ki de,sıfırlama işlemi bittikten sonra yeniden mi hesabını gir ve yeniden bl kilidi açma başvurusu yap bakalım bu sefer olacak mı.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Sonuna kadar izle bunu

Son düzenleme:
Oyla:

memeory

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi mi 9 SE
Konular
10
Telefonu sıfırla mi hesabından çıkış yaparak sıfırlama işlemi bittikten sonra yeniden mi hesabını gir ve yeniden bl kilidi açma başvurusu yap bakalım bu sefer olacak mı.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Sonuna kadar izle bunu
part1 fixlenmiş. part2 denedim olmuyor güncel mi unlock uygulaması istiyor. telefonu sıfırladım tekrar denedim 1375 saat verdi :(

Oyla:

bwekir18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Bu sorun can sıkmaya başladı sürekli süre verip duruyor 3 keredir madem o sürede acmiycan niye o süreyi veriyon ne saçma ya

Oyla:
Üst Alt