Yardım Redmi note3 pro (snapdragon) Wifi & Bluetooth sorunu . anakart arızası

branduko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hayati
Cihazım
HTC one s -
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
2
Ürün Durumu
Kullanılmış / İkinci El
Fiyat
0
Ürün Takas Durumu
Takas düşünmüyorum
Merhabalar Yardımcı olursanız çok sevinirim .

Redmi note3 pro (snapdragon) Wifi & Bluetooth sorunu olan telefonomu yapabilecek bir yer bilen varmıdır ? Bir kac yere sordum yapamadılar . Anakart arızası olduğunu söylediler . Ya da uğraşmak istemediler . Telefon çalışır vaziyette gsm çalışıyor .Wifi ve bluetooth calışmıyor. Farklı farklı romlar kurdum sonuç gene aynı . Anakart onarım veya tamirat gerekiyor. Yapabilecek bir yer var ise yol gösterirseniz çok sevinirim .

Selam ve saygılarımla.

branduko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hayati
Cihazım
HTC one s -
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
2
Allah razı olsun üstad. Saolun

branduko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hayati
Cihazım
HTC one s -
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
2
Anakart arızası değişim gerekiyormuş. 3 tane telefoncuya gönderdim. Biri istanbul Budak ithalat xioamiteknikservisi eminönü , Diğeri ankara bimar , Birde maltepede bir telefoncu , Hepside bendeki bu wifi probleminin anakart arzası işlemi arızası olduğunu yapamayacaklarını söylediler. Yapabilecek varmıdır forumda ?
.Redmi note3 pro snapdragon model anakartı makül fiyat içersinde satan var ise talibim
( İnternette sahibindende bir usta 325 TL ye satıyor . Fiyatı daha makül olan varmıdır. )

Selamlar

Karayaka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sadi
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
0
Redmi note 3 (sd) telefonda wifi-bluetooth-fm radyo-hotspot çalışmaması entegre arızası olarak söyleniyor. İstanbul Eminönünde xiaomi teknik servis diye bir yer var, elimizde redmi note 3 entegresi yok dediler. Eminönünde çözüm bulamayınca Fatihte bir telefoncu yaptı sağolsun. Şimdi hepsi çalışıyor.

Üst Alt