osmaniye080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
redmi note 3
Meslek
serbest meslek
Konular
52
Xiaomi mi 4
Xiaomi mi 5
Xiaomi redmi note 3

Bayramdan sonra stoklarımızda.
Adet fiyatı: 7 tl

10 adet ve üzeri alımlarda indirim.

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
hocam satışını baltalamak istemiyorum ama alacak arkadaşlara birkaç kelime etmek istiyorum, 7 liraya 10 liraya tempered glass olmaz yani olan şey cam falan değil plastik, pleksi, mika, pvc vs plastik türevleridir ancak. Plastik ekranınızı korumazmı korur tabiki ama gerçek bir tempered cam kadar korumaz ve dokunma hisside cam gibi değildir.

osmaniye080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
redmi note 3
Meslek
serbest meslek
Konular
52
hocam satışını baltalamak istemiyorum ama alacak arkadaşlara birkaç kelime etmek istiyorum, 7 liraya 10 liraya tempered glass olmaz yani olan şey cam falan değil plastik, pleksi, mika, pvc vs plastik türevleridir ancak. Plastik ekranınızı korumazmı korur tabiki ama gerçek bir tempered cam kadar korumaz ve dokunma hisside cam gibi değildir.
Plastik degil camdır alanlar memnun. Bu Ürünü sadece şu an satmıyorum hocam defalarca sattım.

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
peki senin dediğin olsun uzatmak istemiyorum ben üç kuruş için böyle camvari şeyleri almam. kullananlar gerçek nilkin cam kullansınlar sonra bakalım memnun olacaklarmı. neyse dediğim gibi satışını baltalamak değil amacım sonuçta sende bunları çinden alıyorsun sanada cam diye satıyorlar.

osmaniye080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
redmi note 3
Meslek
serbest meslek
Konular
52
peki senin dediğin olsun uzatmak istemiyorum ben üç kuruş için böyle camvari şeyleri almam. kullananlar gerçek nilkin cam kullansınlar sonra bakalım memnun olacaklarmı. neyse dediğim gibi satışını baltalamak değil amacım sonuçta sende bunları çinden alıyorsun sanada cam diye satıyorlar.
Hocam haala uzatıyorsun :) 10 yıldır bu işin içindeyim. Siz boşa yorulmayın :) ben cam diyorsam camdır. 20 tl de yazabilirdim ama ben ne yaptım daha da uyguna saydım

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
çinden cam diye aldım kırdım çakmakla yaktım eridi gitti :) peki belki sizinki gerçek camdır ne diyelim.

eren2535

Canım kızım
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aydın
Cihazım
xiaomi mi8
Meslek
matbaa
Konular
3
Gerçek nilkin cam fiyatı ne kadar??

osmaniye080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
redmi note 3
Meslek
serbest meslek
Konular
52
çinden cam diye aldım kırdım çakmakla yaktım eridi gitti :) peki belki sizinki gerçek camdır ne diyelim.
Ben herzaman bu satıcıdan alırım çok şükür elimde de temperli cam kalmaz. :)

yasinsil

#Hash
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
OnePlus 5
Meslek
Uçak Teknisyeni
Konular
11
Ben orijinal mi kullanıyorum bilmiyorum ama leş gibi parmak izi kalıyor tamam parmak izi kalabilir de böyle olmaz. Gearbestden jelatin aldım en azından ince. Bu arada gerçek cam olan farklı his mi veriyor ? Nasıl anlarız gerçek olup olmadığını ? ( Ekrandan çıkarmadan )

KeremUyar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi5Pro
Konular
7

Ömrüm boyunca 10-15 tllik temperedlerden kullandım. 6plus en son 15tllik tempered ile betona düserken son kuvvet vurdum tempered koruyucu kırıldı camda hiçbirsey yoktu.Yani 10-15 tlye tempered var ve oluyo eğer paranız varsa Buff vb pahalı ürünler alırsınız biter.İnsanların midesini bulandırmaya gerek yok hocam

Üst Alt