Redmi Note3 Pro Download (EDL) mod da kaldı

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
bir öneri

bi şekilde cihazı ayağa kaldırın... ister kendiniz isterseniz de satın alarak bu kabloya sahip olun

ben AE de gördüm.. ilk çıkan kırmızı kablo ve butonlular aşırı kaba.. şimdi yeni çıkanlar daha sexyyyy :)

eleman mikro uç kısmında.. plastik içine buton koymuş... o butona basınca malum +data ve ground kısa devre oluyor.. hem mini hemde görüntü hoş

deep flash cable diye aratınca çıkıyor.. fiyatları da 6.44USD civarında... alırken ençok sipariş verilmiş ve sonrasında feedback paylaşılan olandan alın.. tabiki önce feedback leri okuyun. özellikle rus ve ispanyollar kutu açılımı dahil resim ekliyorlar

hatta ... eleman ların feedbacklerini de iyi okuyun

adem52

Android & Web Developer
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Note3 Pro
Meslek
Developer
Konular
2
bir öneri

bi şekilde cihazı ayağa kaldırın... ister kendiniz isterseniz de satın alarak bu kabloya sahip olun

ben AE de gördüm.. ilk çıkan kırmızı kablo ve butonlular aşırı kaba.. şimdi yeni çıkanlar daha sexyyyy :)

eleman mikro uç kısmında.. plastik içine buton koymuş... o butona basınca malum +data ve ground kısa devre oluyor.. hem mini hemde görüntü hoş

deep flash cable diye aratınca çıkıyor.. fiyatları da 6.44USD civarında... alırken ençok sipariş verilmiş ve sonrasında feedback paylaşılan olandan alın.. tabiki önce feedback leri okuyun. özellikle rus ve ispanyollar kutu açılımı dahil resim ekliyorlar

hatta ... eleman ların feedbacklerini de iyi okuyun
türkiyeden satan birini buldum siparişimi verdim hocam sağolasın

judqelion

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şafak
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
3
Fastboot a giriyor mu cihaz? Giriyorsa aşağıda linkini verdiğim konudaki dosyayı indirip çalıştırın EDL mode girecek telefon, sonra istediğiniz romu kurun miflashtool ile.

selamlar
benim cihazda aynı durumda ama 9008 olan modda duruyor. Sadece sarj almıyor, ledlerde ışık yok, kabloyu cıkarıp takınca PC den ses cıkıyor. miflash tool ıse mıssed hello screen uyarısı verıp yapmıyor hıc bır sey. cıhaz tepkı vermıyor tuslara basınca

ornkrn

Bir garip miui mağduru
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Xiaomi MI 5S
Konular
1
selamlar
benim cihazda aynı durumda ama 9008 olan modda duruyor. Sadece sarj almıyor, ledlerde ışık yok, kabloyu cıkarıp takınca PC den ses cıkıyor. miflash tool ıse mıssed hello screen uyarısı verıp yapmıyor hıc bır sey. cıhaz tepkı vermıyor tuslara basınca

Dostum, bu sorundan kurtulabildinizmi ?

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
hocam türkiyede kim satıyor o kabloyu banada lazımda
[doublepost=1523634017,1523633978][/doublepost]
hocam türkiyede kim satıyor o kabloyu banada lazımda
Güncel cihazlarda o kablo işlevsiz. Boşuna para vermeyin. Sorununuzu yazın çözğm üretelim.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17
Güncel cihazlarda o kablo işlevsiz. Boşuna para vermeyin. Sorununuzu yazın çözğm üretelim.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam ne olur ne olmaz diye o kabloyu almak istiyorum.cihazda sorun yok çok şükür

Üst Alt