Recovery Redmi Note10S Android 11-12 Twrp Recovery ve Android 11-12 Boot Yükleme Aracı

alperen196761

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Şoför
Konular
6
aynen hocam fasbootta yuklemıstım suan cıhaza stock botu yukledıgımde fasboot moda atıyor twrp yuklyınce 1dk twrp ekranında kalıyor cıhaz aynı sekılde donguye gırıyor suan cıhazın slot a slot b yuvasını degıstırp cıhaza stock boot dosyasını yukleyıp cıhazı acmak ıstıyorum

hocam burdakı 3 adımı deneyıp slot a kısmı degıstırıp duzelttım
Slot A Slot B Wipe Yapıp Sistem Dosyalarını Silmişsin doğal Olarak İşletim Sistemi Olmayınca İster Boot.img Yükle İster Twrp Yükle
Telefon Açılmayacaktır.Yapacağın İşlem Recovery Romunu İndirip Twrp Gir Wipe/Format Data Yap
Recovery Romunu SD Kart Veya Telefon Hafızasına Atıp Yükle Açılacaktır.

2:Recovery Rom İndirme Bağlantısı
tesekkurler bu aradada yardımınız ıcın sımdı hocam sadece reboot ederken twrpde slot a yı degıstırıp b yaptım wıpe yapmadım sıze attıgım lınkten sorunumu cozdum cıhaz suan slot a secılı stock boot dosyası yuklu acık halde dedgım gıbı twrp yukleyınce reboot yapınca tekrar twrp ekranına atıyor suan ne yapmalıyım

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403

hocam burdakı 3 adımı deneyıp slot a kısmı degıstırıp duzelttım

tesekkurler bu aradada yardımınız ıcın sımdı hocam sadece reboot ederken twrpde slot a yı degıstırıp b yaptım wıpe yapmadım sıze attıgım lınkten sorunumu cozdum cıhaz suan slot a secılı stock boot dosyası yuklu acık halde dedgım gıbı twrp yukleyınce reboot yapınca tekrar twrp ekranına atıyor suan ne yapmalıyım
Anladım Ama Yine Sistem Bölümü Hasar Görmüş Yinede Açılmıyor.Bunlarla Uğraşmayasın Diye Çözümü Yazdım Yukarıda İşlemi Dene
Yada Baştan Fastboot Romu Kurup Kurtul Aklıma Başka Öneri Gelmiyor.

alperen196761

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Şoför
Konular
6
Anladım Ama Yine Sistem Bölümü Hasar Görmüş Yinede Açılmıyor.Bunlarla Uğraşmayasın Diye Çözümü Yazdım Yukarıda İşlemi Dene
Yada Baştan Fastboot Romu Kurup Kurtul Aklıma Başka Öneri Gelmiyor.
haklısınız hocam zaten bu bootloop olayı cıhaza bısey yapmasam bıle olur olmadık yerlerde basıma cok kez gelıyo en ıyısı temız bır fastboot rom yukleyıp devam etmek

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
haklısınız hocam zaten bu bootloop olayı cıhaza bısey yapmasam bıle olur olmadık yerlerde basıma cok kez gelıyo en ıyısı temız bır fastboot rom yukleyıp devam etmek
Yani Gece Gece Kendine Niye ziyet Ediyorsun Kolay Yolu Varken.

alperen196761

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Şoför
Konular
6
Yani Gece Gece Kendine Niye ziyet Ediyorsun Kolay Yolu Varken.
hocam galıba bu forumda okudum slot b secılıyken fastboot rom kurulumunda cıhaz bootloader klıdını kapatıp brıck oluyor dıye recovery romdada hata alırım dıye rıske gırmek ıstemedım sonra sız yazdınız

esqin44

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eshqin
Cihazım
s2
Konular
7
merhaba hocam.android 12 miui 13 twrp recovery yukleyince cihaz acilmiyor.twrp ye keciyor hep.orjinal boot12 yukleyince aciliyor.yardim ederseniz sevinirim

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Elinize sağlık hocam..

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Hocam twrp sorunu bendede var. Endonezya 12.5.8 romdan Endonezya 13 e twrp ile geçtim. Twrp 12 yi yükledim telefon sürekli twrp ekranına geliyor. Format data' Dalvik cache yaptım maalesef orjinal Recovery yükledim

kanvora31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
redmi note 10s
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Android 12 Twrp Android 11 de Yüklenmez Çalışmaz!!
Android 12'de Magisk.zip Vs Eklentiler Kurar.Android 12 MIUI 13 Format Data Çalışır.

Android 12 MIUI 13 İstediğiniz Twrp Recovery Romunu Kurarak Romlar Arası Format Data Yaparak Geçiş Yapabilirsiniz.
Android 12 MIUI 13 İstediğiniz Twrp Recovery Romunu Kurduğunuzda Twrp Yüklü Kalır,

Yeni Twrp İle Artık
Android 12 MIUI 13'den Android 11 MIUI 12 Geçiş Yapabilirsiniz
Android 12 MIUI 13'den Android 11 MIUI 12'ye İstediğiniz Twrp Recovery Romunu İndirip Format Data Yaparak Geçebilirsiniz
Geçtiğiniz Anda Android 11 MIUI 12 Romu Kurulur Twrp Recovery Silinir Orjinal Boot.img Geri Yüklenir.

Her hangi Bir Durumda Tekrar Orjinal Recovery (Boot.img) Otomatik Geri Yüklemeniz İçin Android 11-12 Orjinal Recovery (Boot.img) Ekledim

İçinde Android 12 MIUI 13 Stock Rom boot.img
İçinde Android 11 MIUI 12 Stock Rom boot.img

Twrp Recovery Kurulumu
Redmi Note10S Android 11-12 Twrp Recovery ve Android 11-12 Boot Yükleme Aracı Klasörünü Winrardan Çıkarıp Masa Üstüne Alınız
Telefonu Fastboot Moda Alıp USB Kablosunu PC Takınız
Klasörün İçindeki Twrp11-Twrp12.bat Dosyasını Çift Tıklayıp Çalıştırın 3.4 Saniye Sonra Twrp Kurulup Telefon Yeniden Başlayacak

Root Kurulumu
Magisk-v25.1.zipi Telefonun Hafızasına Atınız
Root Yapmak İçin Telefonu Twrp Recovery Moda Alınız Telefondaki Magisk-v25.1.zipi Kurup (Reboot Sistem) Telefonu Yeniden Başlatın
Telefon Yeniden Başlayınca Masa Üstünde Magisk.apk Uzantısını Güncelleyeceksiniz Sonra Telefon Yeniden Başlayıp Rootlu Telefona Kavuşacaksınız
Ayrıca Magisk Patch (Yama) vs Uğraşmanıza Gerek Kalmayacaktır.

Duyuru!!
Bu Link 120 Boyunca Gün İndirilmezse Silinecektir.
Drive Ve Yandex Disk Dosyalama Yerim Kalmadığından Mecbur Dosya.co Yükleme Yapacağım Bundan Sonra
Ona Göre İstiyorsanız Bu Konudaki Dosyaları Yedekleyiniz.
ben reboot system dedımı benı gerı twrp atıyor neden

Üst Alt