Recovery Redmi Note10S Android 11-12 Twrp Recovery ve Android 11-12 Boot Yükleme Aracı

sff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sss
Cihazım
note10s
Konular
0
hocam ben twrp sekmesinden datayı sildim nasıl olduysa internal stroragedeki rom dosyası da silimiş, usb mount dedim aygıt yöneticisi soru işareti veriyor ve gözükmüyordu aygıt, ben de o aygıtı seçip kaldırdım belki yeniden yükler diye ama olmadı. sizce twrp usb mountun driveri var mıdır?

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
hocam ben twrp sekmesinden datayı sildim nasıl olduysa internal stroragedeki rom dosyası da silimiş, usb mount dedim aygıt yöneticisi soru işareti veriyor ve gözükmüyordu aygıt, ben de o aygıtı seçip kaldırdım belki yeniden yükler diye ama olmadı. sizce twrp usb mountun driveri var mıdır?
Tekrar Dene Bakalım Format data yap rom dosyasını telefona at install den yükle
Twrp recoverydeyken zaten bilgisayar görür telefon hafızası veya SD Kartı görür
USB montu seçmene gerek yok
Aygıt yöneticisiyle bir işin yok usb mont driveri diye hiçbir telefonun olmaz.

alperen196761

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Şoför
Konular
6
Sağol Teşekkürler Sanada İyi Bayramlar
hocam bır sorunum var sureklı twrp ekranına atıyor reboot yapsamda power of yapıp cıhazı tekrar acsamda bı turlu asamıyorum mejburen stock 12 boot dosyasını yukleyıp acıyorum cıhazı

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
hocam bır sorunum var sureklı twrp ekranına atıyor reboot yapsamda power of yapıp cıhazı tekrar acsamda bı turlu asamıyorum mejburen stock 12 boot dosyasını yukleyıp acıyorum cıhazı
Hangi romdasın hangi twrp yükledin ne yapınca twrp ekranına atıyor

alperen196761

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Şoför
Konular
6
mıuı 13 twrp 12 yukledım hocam yalnız cok yanlıs bısey yaptım heralde slot a slot b yazan kısmı slot b yaptım cıhaz stock bot dosyasını yukluyorum slot b oldugu ıcın acılmıyor cıhaz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mıuı 13 twrp 12 yukledım hocam yalnız cok yanlıs bısey yaptım heralde slot a slot b yazan kısmı slot b yaptım cıhaz stock bot dosyasını yukluyorum slot b oldugu ıcın acılmıyor cıhaz
fastboota atıyor daha dogrusu

hocam cıhazı brıck etmeden daha cok yardımcı olun slot a b yazan kısmı nasıl degıstırebılırm

Son düzenleme:

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403

Bak Yine Yazmadın Hangi Romdaydın.Slotlarla Ne işin Var Sadece Twrp Gireceksin Wipe Format/Data Yapıp İnstalden Romu Yükleyeceksin Hepsi Bu kadardı
Kullandığın romu yazarmısın

alperen196761

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Şoför
Konular
6

hocam sızın paylastıgınız burdakı romu kullanıyorum suan

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403

hocam sızın paylastıgınız burdakı romu kullanıyorum suan
Bu Romu Fastbootla Yüklediysen.Yada Başka Türlü Geçtiysen şimdi ne yapmak istiyorsun Ne Yüklemek istiyorsun

alperen196761

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Şoför
Konular
6
aynen hocam fasbootta yuklemıstım suan cıhaza stock botu yukledıgımde fasboot moda atıyor twrp yuklyınce 1dk twrp ekranında kalıyor cıhaz aynı sekılde donguye gırıyor suan cıhazın slot a slot b yuvasını degıstırp cıhaza stock boot dosyasını yukleyıp cıhazı acmak ıstıyorum

aynen hocam fasbootta yuklemıstım suan cıhaza stock botu yukledıgımde fasboot moda atıyor twrp yuklyınce 1dk twrp ekranında kalıyor cıhaz aynı sekılde donguye gırıyor suan cıhazın slot a slot b yuvasını degıstırp cıhaza stock boot dosyasını yukleyıp cıhazı acmak ıstıyorum

hocam burdakı 3 adımı deneyıp slot a kısmı degıstırıp duzelttım

Son düzenleme:

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Slot A Slot B Wipe Yapıp Sistem Dosyalarını Silmişsin doğal Olarak İşletim Sistemi Olmayınca İster Boot.img Yükle İster Twrp Yükle
Telefon Açılmayacaktır.Yapacağın İşlem Recovery Romunu İndirip Twrp Gir Wipe/Format Data Yap
Recovery Romunu SD Kart Veya Telefon Hafızasına Atıp Yükle Açılacaktır.

2:Recovery Rom İndirme Bağlantısı

Üst Alt