Rom Redmi Note 9S Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.8.0 Kararlı Sürümü İndirme Bağlantısı

Themerhum

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
21
T
Yanlış anlamazsınız nick entry uyumu var biraz. :)
Ne gibi bir fark gördüğünüz bilmiyorum ama güvenlik yaması dışında bir değişiklik yapılmadığını firma açıkladı zaten.
Twrp yüzünden temiz kurulum yapamıyoruz onun için yeni versiyon yüklendikten sonra bir reset gerekir. Yoksa biraz gariplikler olması normaldir.
Temiz kurulumu nasıl yapacağız bu konudan muzdaribiz doğrusu hocam

ghost.boy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
Ben şu an halihazırda bir hafta kadardır eu 11.0.9 kullanıyorum. cihaz tianma panel. otadan geldi ve twrpden yükledim. twrpden yüklerken bi tırsmadım değil açıkçası ama ne olursa olsun en fazla fastboot rom yüklerim dedim ve yükledim. karşılaştığım tek sorun şuydu. twrp romu sürekli baştan yükledi. rom yüklemeyi başarıyla tamamlayıp sonra tekrar romun zipini açıp yüklüyordu. en son romun zipini açarkenki ana denk gelecek şekilde güç tuşuna basılı tutup başlattım ve sorunsuz bi şekilde açıldı. fark olarak gördüğüm şey bi tık sanki daha sorunsuz gibi. 11.0.8de bazen lag oluşuyor gibiydi bana göre. bunun dışında galeride fotoğrafların gökyüzüne bulut ekleme kısmına hareketli bulut ekleme gelmiş. ve bence en önemlisi fark ettiğim olay şu. cihaz rom yüklerken telefon hafızasına persist dosyası backup almış. sanırım sensörlerin dosyasıyla ilgili bi düzenleme yapılmış. güncellemeden sonra sensör sorununu nispeten yaşamadım. oda şöyle sadece gündüz cihaz doğrudan güneş alıyorsa o zaman sensör sorunu yaşıyorum. daha önce ev içinde bile olsam birini arayınca yakınlık sensörü hemen ekranı kapatıyordu. şimdi bu durum sadece cihaz doğrudan güneş aldığı zamanlar oluyor. öyle sanıyorum sensöre ekranın ya da ızgaranın gölgesi düşüyor. umarım yazılımla halledilebilir.

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
20
2 gundur gectim sarji neredeyse emiyor 11.0.9u denicez bakalim

rdvn16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi 9
Konular
3
akradaşlar mifrim sitesinden V11.0.9.0.QJWMIXM eu romunu indirdim fakat flashtool ile yükeleme için uygun değilmiş, nasıl bir yol izlemeliyim ?

orhan29

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Güncelleme: MIUI 11.0.10.0 Yayınlandı

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58
Bu sürüm daha akıcı daha pürüzsüz olmuş gibi şuanlık memmunum bir hataya buga rastlamadım.

rdvn16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi 9
Konular
3
ben MIUI 11.0.9.0 yapmıştım 11.0.10.0 a nasıl güncellemeliyim ?

rdvn16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi 9
Konular
3
arkadaşlar güncellemek için son sürümü attım telefon hafızasına twp açtığımda dosyalara erişemiyorum, dosyalar uzun numaralar olarak çıkıyor nasıl bir yol izlemeliyim

Üst Alt