Sohbet Redmi Note 9S Kullanıcı Yorumları

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Dediğinizi yaptım. Ama özel dns yi kapatana kadar güncelleme sunucusuna bağlanmadı. Kapatıp 10.08 ... Güncellemesini yükledim sonra özel dns yi geri açtım.
Reklamlar gitti varan 1. Şu pil göstergesi ni nasıl büyüteceğiz. Bunu tasarlayana ne diyeyim bilemedim.
Pil yüzdesini pilin dışında da gösterme seçeneği vardı. Onu deneyin isterseniz. Ekran yazı fontunu büyütmek kalınlaştırmakta oluyor

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
İşte sorun orda. Pil yüzdesini simgenin dışında göster seçince bir kısmı ekrandan taşıyor. Mesela %75 ise %7 görünüyor 5 görünmüyor.
Romda sorun var o zaman. Güncelleme ile düzelir. Az kaldı zaten. MIUI 12 geliyor

Hdhdd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
4
Game turboda oyunu 10 fps yapıyorum yine 59 60 yazıyo 40 olsada 60 tüm oyunlarda böyle fps hep 59 60 ama 10 fps yaptığımda 10 fps olduğu bariz belli bu sorunu yaşayan varmı fps hep 59 60 yani doğru değeri gösterdiğini düşünmüyorum ama oyun konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım merakımdan Aca sizdede bu sorun varmı

Kutuzov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
Game turboda oyunu 10 fps yapıyorum yine 59 60 yazıyo 40 olsada 60 tüm oyunlarda böyle fps hep 59 60 ama 10 fps yaptığımda 10 fps olduğu bariz belli bu sorunu yaşayan varmı fps hep 59 60 yani doğru değeri gösterdiğini düşünmüyorum ama oyun konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım merakımdan Aca sizdede bu sorun varmı
Fps yi nerden ayarlıyorsunuz game turbo da bulamadım

pdnuri

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Nurettin
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
2
Ben de wifi sorunu yaşıyorum Redmi Note 9s cihazımda. Cihazım yeni geldi HB'den almıştım. 11.0.4 sürümü yüklü şu an . Wifi de kopmalar yaşıyorum sürekli. Güncellemeyle kesin olarak çözüldü mü acaba wifi sorunu?

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Ben de wifi sorunu yaşıyorum Redmi Note 9s cihazımda. Cihazım yeni geldi HB'den almıştım. 11.0.4 sürümü yüklü şu an . Wifi de kopmalar yaşıyorum sürekli. Güncellemeyle kesin olarak çözüldü mü acaba wifi sorunu?
Kesin oalrak çözüldü hocam 11.0.8'de.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Sürpriz.
Telefonumda meşhur tianma panel olduğunu bu gün itibarı öğrenmiş bulunuyorum. ;( Tektük tianma panel çıkmaya başladı. Yakında ghost screen muhabbetleri dönmeye başlar.
Hocam bu tianma panel ve diğeri arasında ki fark nedir bu panelin sıkıntısı nedir. Bende almayı düşünüyorum da.

OguzhanM

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oguzhan
Cihazım
redmi note 9s
Konular
0
Tianma bir tür efsanedir. Redmi 7 (yanılmıyorsam) telefonlarda birdenbire bir ghost screen sıkıntısı çıkmaya başlamış. Bakmışlarki hepsi tianma. Bazı başka tellerdede tianma ghost screen hatası gösterince meşhur olmuş.
Gerçi Xiaomi Note 8 serilerinde de tianma kullanmış ama açıklamasına göre ghost screen sıkıntısı yüzünden yeni jenerasyon panel kullanmış, tianma ghost screen görünme ihtimali artık 1000/1 ancak olur demiş.
Bir kere adı çıkmış işte. Note 9s lerin çoğunda farklı marka bir panel var. Benimki gibi bazılarında ise tianma çıktı.
sıkıntıyı gidermeden üst modellerde de kullanacaklarını sanmıyorum yani umarım çıkmaz benimki de tianma

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Tianma bir tür efsanedir. Redmi 7 (yanılmıyorsam) telefonlarda birdenbire bir ghost screen sıkıntısı çıkmaya başlamış. Bakmışlarki hepsi tianma. Bazı başka tellerdede tianma ghost screen hatası gösterince meşhur olmuş.
Gerçi Xiaomi Note 8 serilerinde de tianma kullanmış ama açıklamasına göre ghost screen sıkıntısı yüzünden yeni jenerasyon panel kullanmış, tianma ghost screen görünme ihtimali artık 1000/1 ancak olur demiş.
Bir kere adı çıkmış işte. Note 9s lerin çoğunda farklı marka bir panel var. Benimki gibi bazılarında ise tianma çıktı.
Doğruluk payı yüksek olabilir,ben note 8 kullandım ve çevreme aldırdım ghost secreen sorunu yaşayana denk gelmedim tianmada.Dedikleri gibi yeni jenerasyon panel kullanmış olabilirler bence de.

Üst Alt