Sohbet Redmi Note 9S Kullanıcı Yorumları

ado1013

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adnan
Cihazım
Mi5
Konular
5
Arkadaşlar herkese merhaba, telefon alma arifesindeyim ve kafamda bu model var. Kullananlarda + ve - yönlerini öğrenmek isterim

ToprakA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Toprak
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
0
Arkadaşlar herkese merhaba, telefon alma arifesindeyim ve kafamda bu model var. Kullananlarda + ve - yönlerini öğrenmek isterim
Ben alırken yoktu ama isterseniz bir de poco x3 e bakın 150-200 lira üste çıkabiliyosanız

Muste529

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
1
Hocam redmi note 10 çıktı bence ondan alın amoled ekran ve daha güncel bir telefon.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

merhabalar arkadaşlar, iyi forumlar.
cihazım note 9s bu cihazı alalı yaklaşık 2 ay oluyor, internette bir sürü efsane dolanıyor kamerası toz alıyor vs. diye uzun süre kullanan varsa cihazın kamerası toz alıyor mu almıyor mu bilgilendirebilir mi rica etsem? bir de telefonun ahize kısmı çok büyük kılıfla kullanmaya kalksam bu sefer de içine toz doluyor bu konuda yapmam gereken şey inanın ne bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
İlk çıktığı zamanlarda almıştım cihazı çalıştığım ortam çok tozlu ve farkettim ki toz giriyor bende çalışırken telefona poşet geçiriyorum yoksa daha çok toz alacak. Redmi note 9s 4/64

Son düzenleme:

doğanx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan
Cihazım
Xiaomi not9s
Konular
5
Herhangi bir sıkıntı var mı bende aldım bugün şuana kadar bir sıkıntı görmedim ama kronik felan sıkıntısı var mı MIUI 12 daha güncellemedim
Ahizeden ses konusunda sıkıntı vardı bu güncelleme ile biraz iyilesmiş.bariz bir sıkıntı ile karşılaşmadım.ben

Ben alırken yoktu ama isterseniz bir de poco x3 e bakın 150-200 lira üste çıkabiliyosanız
Telefon iyi kardesim arkana bakmassın.sarjı hızı hepsi iyi oyunlarda kasma yok bende olmadı yani ısınma falanda olmadı

ToprakA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Toprak
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
0
Telefon iyi kardesim arkana bakmassın.sarjı hızı hepsi iyi oyunlarda kasma yok bende olmadı yani ısınma falanda olmadı
Ben kullanıyorum zaten memnunum telefonumdan :D oyun oynayan birisi değilim ama internette çok geziyorum telefondan çok dizi falan izliyorum memnunum genel olarak.

Cihazdaki tek sıkıntı bazen yeniden başlat diyince redmi yazısında dönüp duruyo MIUI yazısına geçemiyor güç tuşuna basılı tutarak resetliyorum düzeliyo çok takılmadım ona da

Procyon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi a2 Lite
Konular
2
Herkese iyi forumlar. Android 11 bu cihaza gelecek mi

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Procyon
Geleli iki ay olacak nerdeyse.

Procyon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi a2 Lite
Konular
2
Bende şuanda MIUI Global 12.0.4 sürümü var ve android sürümü de 10 olarak gözüküyor.

İnternette OTA yolu ile geldiğine dair bilgi göremedim, siz söyleyince şaşırdım açıkçası. Kontrol ediyorum ancak güncelleme bende gözükmüyor.

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Bende şuanda MIUI Global 12.0.4 sürümü var ve android sürümü de 10 olarak gözüküyor.

İnternette OTA yolu ile geldiğine dair bilgi göremedim, siz söyleyince şaşırdım açıkçası. Kontrol ediyorum ancak güncelleme bende gözükmüyor.
Forumu daha çok okumanızı öneririm. :D
Note 9s için birçok yazılım bölgesi var ve hepsinde versiyonlar farklı. Global, türkiye, rusya, hindistan için güncellemeler farklı farklı gelir. Hatta aynı güncelleme bölgesinde bile imei numarasına göre farklı zamanlarda gelebilir. Sürüm numaranızdan tahminen TR rom kullandığınızı düşünüyorum siz android 11 güncellemesini göremezsiniz. Hindistan için 0.4, Global için 0.1 verildi. Rusya ve Hindistan içinde kapalı beta başvurusu açıldı.
Hakkında kısmından bakın. Sürüm numarası şöyle bir şeydir.
RJWINXM
R=> Bu sizde Q şeklindedir android sürümünü temsil eder.
JW=> Telefonun model adı.
IN => Yazılım bölgesi (IN=Hindistan, MI=global, TR=Türkiye, RU=Rusya)
Yani sizin güncelleme kontrolü esnasında Android 11 güncellemesini görmeniz için xxxINxx veya xxxMIxx şeklinde bir yazılıma sahip olmanız gerekir.
Bu arada Hakkında kısmında yazan Global kelimesinin anlamı, dünya çapında dilleri kapsar demektir. Global yani MI yazılımını ifade etmez. Note 9s in çin versiyonu olmadığından bütün yazılımları Globaldir zaten.

Buradan Note 9s telefona ait bütün yazılımları görebilirsiniz. Resmi sitedir.

Son düzenleme:

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
mkm5838, sms onayım olmadığı için özelden cevap veremedim.
Miuipro sitesine üye olmalı ve 18 tl civarı bir para yatırmanız gerekiyor. Bu aylık miktar. İster bir aylık ister daha uzun alabilirsiniz. Haftalık gğncelleme geliyor, şu anda 21.4.29 bu gün verildi. Ben link versem bile bir işinize yaramaz. Rom ota olarak geliyor ve miui id ile üye kontrolü yapıyor.
Yanlız ekran süresi hız, arama ve kamera özellikleri vs süper. Başka rom aramazsınız. Adamlar hakkını vermiş.

Üst Alt