Soru Redmi Note 9s kullanan varmı ?

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F5
Meslek
Ticaret
Konular
20
Herkese selamlar. Arkadaşlar redmi note8 kullaniyorum arayüzde takılmalar oldukca fazla malesef ve kullanmaktan soguttu beni cihaz. . Şimdi ise garantili redmi note 9s almayı ciddi bir şekilde düsünuyorum. Aslında tekno marketler acik olsa alicam .tabi şuan aklimda 2 soru var . 1.si arayuzde takilmalar note 9s de acaba varmidir . çunku sütten agizim yandi acikcasi. 2.si note 9s yerine onerebileceginiz bir telefon. ( Realme 6 pro mesela )

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Herkese selamlar. Arkadaşlar redmi note8 kullaniyorum arayüzde takılmalar oldukca fazla malesef ve kullanmaktan soguttu beni cihaz. . Şimdi ise garantili redmi note 9s almayı ciddi bir şekilde düsünuyorum. Aslında tekno marketler acik olsa alicam .tabi şuan aklimda 2 soru var . 1.si arayuzde takilmalar note 9s de acaba varmidir . çunku sütten agizim yandi acikcasi. 2.si note 9s yerine onerebileceginiz bir telefon. ( Realme 6 pro mesela )
9s ile realme pro 6 arasında fiyat farkı var hocam bence aynı kefeye koymamalıyız .Realme de göze çarpan 90 hertz yenileme hızı olması ama bildiğim kadarıyla bootloader kilidi vs açamıyorsunuz xiaomi gibi.

Oyla:

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Ben de yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum, takılma vs yaşamadım.Gayet akıcı ve güzel.4/64 modeli olmasına rağmen işlemci iyi olunca epey farkediyor.Mi9 SE den geçtim daha iyi diyebilirim performans olarak.Tabiki Mi9 SE fiziksel boyutu ve kalitesi bunda yok.

Oyla:

Cezzar_tr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
19
İyi günler bana bildirim gelmedi yada gözden kaçırdım sanırım , etiket yapılmış. Kusura bakmayın

Cihazda arayüzde takılma vs yok zaten olması için sebeb yok Note 8 de nasıl bir sorun oluştu da oldu sizde merak ettim .oyunlarda ısınma yok . 1 derece artıyor Max 1.5 derece. Tabi ortam ısısı da önemli. 40 derece bir ortamda oynarsanız ısınma her cihazda olur. Ben 25 derece de oyun oynadım sorun oluşmadı. Pubg de 1 saat denedim . Cod mobile de 2-3 saat oynamışımdır.

Ben de yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum, takılma vs yaşamadım.Gayet akıcı ve güzel.4/64 modeli olmasına rağmen işlemci iyi olunca epey farkediyor.Mi9 SE den geçtim daha iyi diyebilirim performans olarak.Tabiki Mi9 SE fiziksel boyutu ve kalitesi bunda yok.
Kalitesizlik olarak bir fark göremedim , cihazın en büyük handikabı nispeten ağır olması ve kamera çıkıntısı birde kasanın metal olmaması . Bu 2 -3 sorun olmasa üstüne Mi Note 10se etiketi ile koy gider bence.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt