Soru Redmi Note 9s kullanan varmı ?

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F6 pro
Meslek
Ticaret
Konular
20
Herkese selamlar. Arkadaşlar redmi note8 kullaniyorum arayüzde takılmalar oldukca fazla malesef ve kullanmaktan soguttu beni cihaz. . Şimdi ise garantili redmi note 9s almayı ciddi bir şekilde düsünuyorum. Aslında tekno marketler acik olsa alicam .tabi şuan aklimda 2 soru var . 1.si arayuzde takilmalar note 9s de acaba varmidir . çunku sütten agizim yandi acikcasi. 2.si note 9s yerine onerebileceginiz bir telefon. ( Realme 6 pro mesela )

Hot.Coffee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
14
Eşime alıcaz. Redmi note 8 pro ve Redmi note 9s arasında kaldık ama Note 9s daha mantıklı geliyor. Kullananlar fikirlerini paylaşırsa çok yardımcı olurlar.

Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Arayüzdeki takılmalar düzeltilecek güncelleme ile. Note 9s almak daha mantıklı, snapdragon işlemci ve yeni cihaz. Hem resmi güncelleme alır, hem de custom romlar da bol olacak happy~~

Oyla:

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F6 pro
Meslek
Ticaret
Konular
20
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arayüzdeki takılmalar düzeltilecek güncelleme ile. Note 9s almak daha mantıklı, snapdragon işlemci ve yeni cihaz. Hem resmi güncelleme alır, hem de custom romlar da bol olacak happy~~
Hocam note 8 deki takilmalarmi guncellenecek ? İnanin telefondan okadar sogudumki anlatamam ...

Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Güncellenecek hocam, sorunları çözecekler. Ne zamandan beri takılmalar meydana çıktı peki? Sadece arayüz takılması mı yoksa genel olarak telefon mu takılıyor?

Oyla:

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F6 pro
Meslek
Ticaret
Konular
20
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncellenecek hocam, sorunları çözecekler. Ne zamandan beri takılmalar meydana çıktı peki? Sadece arayüz takılması mı yoksa genel olarak telefon mu takılıyor?
Arayuz takilmasi sadece . Sanırsin 30 hrz.ekran yenileme hizi var :( akiskanlik malesef yokm ilk aldigimdan beri. Yani 4 gündür . Hardreset attim . Arayuz sistem baslatici guncellemesi geldi , bu cekmece yapabildigimiz ve boyutlari degistirdigimiz. Alpha sanirim. Eskiye gore biraz daha iyi , ama sayfa gecisleri acilmalar hep tıksırıyor.

Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Arayuz takilmasi sadece . Sanırsin 30 hrz.ekran yenileme hizi var :( akiskanlik malesef yokm ilk aldigimdan beri. Yani 4 gündür . Hardreset attim . Arayuz sistem baslatici guncellemesi geldi , bu cekmece yapabildigimiz ve boyutlari degistirdigimiz. Alpha sanirim. Eskiye gore biraz daha iyi , ama sayfa gecisleri acilmalar hep tıksırıyor.
Arayüz güncellemesi geliyor bazen, en son güncelleme yaptıysanız o güncellemeyi kaldırın eski haline döner telefon. Ayarlar/uygulamalar/uygulamaları yönet oradan system launcher(sistem başlatıcı) güncellemeyi kaldır yapınca düzelir. Bazı arkadaşlarda da aynı sorun çıktı. Yeni versiyon gelince güncellersiniz

Oyla:

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F6 pro
Meslek
Ticaret
Konular
20
Arayüz güncellemesi geliyor bazen, en son güncelleme yaptıysanız o güncellemeyi kaldırın eski haline döner telefon. Ayarlar/uygulamalar/uygulamaları yönet oradan system launcher(sistem başlatıcı) güncellemeyi kaldır yapınca düzelir. Bazı arkadaşlarda da aynı sorun çıktı. Yeni versiyon gelince güncellersiniz
Tamamdir hocam şimdi bakiyorum.

Oyla:
Üst Alt