Yardım Redmi Note 9s Kamera Tozlanması ve Garanti...

Berkebeys

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Haktan Berke
Cihazım
Note 9S
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
8
MIUI kullanan kıymetli forumdaşlarım öncelikle hepinize selamlar.. Bugün benim için önemli bir konuya değineceğim. Kameram kronik sorundan dolayı toz aldı. Ben de ne zaman arka kameraya baksam tozları görünce haliyle dert oluyor bana... Telefonun garantisi Haziran ayında bitiyor. Sizlere şunu sormak istiyorum..
1- Telefonu garantiye yollamalı mıyım (güvenebilir miyim manasında)? Ne zaman yollamalıyım? Telefonun başına bir aksilik gelir mi? Garantiye yollarsam neler olacağı hakkında bir bilgilendirme yaparsanız sevinirim :)
2-Garantiye yollayan biri varsa bu işlerin nasıl olduğunu biri yazarsa sevinirim. (Ön ekran için tavsiyenize ihtiyacım var ne yapmalıyım ekran koruyucu bulamadığım için takamadım maleesef :( )
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Merhaba. Tozlanma nedeniyle garantiye gönderen pek çok kişinin cihazında temizlik yapılıp geri gönderildi hocam. Süreç yaklaşık bir ay sürüyor, yani bir ay için yedek cihaz ayarlamanız lazım. Garanti güvenilir mi sorusunun cevabı ise tamamen şansa kalmış. İşini hakkıyla yapan teknisyenler olduğu gibi cihazı daha beter halde gönderenler de mevcut. Nasıl bir teknisyene düşeceğiniz ise tamamen şans...

Eklediğiniz ekran fotoğrafında görünen çizikler iz değil de çizikse geçmiş olsun, bu saatten sonra koruma almanın anlamı yok, o şekilde kullanın bence.

Üst Alt