Rom Redmi Note 9s Hindistan Kararlı v11.0.7.0 QJWINXM İndirme Bağlantısı

afcn35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
halil afacan
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
3
Hepsini geçtim telefon kafasına göre whatsappa bağlanıyor bağlanmıyor. Delirtti beni. Bu android denilen işletim sistemi tekrar canımı sıkmaya başladı. 5 saattir şu bağlantı sorununu çözmeye çalışıyorum
Hocam bende yükleyecektim BL için 168 saat verdi telefonun kurulumunuda yaptım şimdi sıfırlamaya üşeniyorum.
Ama sanırım sizde pek memnun kalmadınız.

olcyunal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
olcay
Cihazım
Note 9s
Meslek
Operatör
Konular
6
Couldnt verify looks like current roms diye bir hata aldim sebebi nedir aceba

vahcet12

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
2
Hocam bende yükleyecektim BL için 168 saat verdi telefonun kurulumunuda yaptım şimdi sıfırlamaya üşeniyorum.
Ama sanırım sizde pek memnun kalmadınız.
Valla hocam global romdayken böyle bir sorunum yoktu. Şimdi whatsappa bağlanmaz oldu cihaz.

İqbal12

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İqbal
Cihazım
Redmi note 5
Konular
13
Benim bir sorum olacakti. Note 5 uzerinde rom yuklemede cok tecrubem oldu brick oldu cihaz kurtardim yani cok ugrasdim. Ama aklima takilan birsey var hic denemedim. Note 9s bende global rom 11.0.8 surum. Hindistan romunu indirip direkt cihaz guncelmme kontrol ot merkezinden 3 nokta ve guncelleme paketininsec yaparak hindistan romunu kura bilirmiyim?

afcn35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
halil afacan
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
3
Benim bir sorum olacakti. Note 5 uzerinde rom yuklemede cok tecrubem oldu brick oldu cihaz kurtardim yani cok ugrasdim. Ama aklima takilan birsey var hic denemedim. Note 9s bende global rom 11.0.8 surum. Hindistan romunu indirip direkt cihaz guncelmme kontrol ot merkezinden 3 nokta ve guncelleme paketininsec yaparak hindistan romunu kura bilirmiyim?
Bunu bende merak ediyorum, çünkü iş icabı nerdeyse her bankayla aktif olarak çalışıyorum ve BL kilidi açıp rootladıktan sonra bu uygulamalarda sorunlar vs. olduğunu duydum.Sırf bu sebepten iğrenç görünümlü Google arama uygulamalarını kullanıyorum.

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İqbal12

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İqbal
Cihazım
Redmi note 5
Konular
13
Bunu bende merak ediyorum, çünkü iş icabı nerdeyse her bankayla aktif olarak çalışıyorum ve BL kilidi açıp rootladıktan sonra bu uygulamalarda sorunlar vs. olduğunu duydum.Sırf bu sebepten iğrenç görünümlü Google arama uygulamalarını kullanıyorum.

Xiaomitoool ile bl klidi acmadan hindistan romuna kecis yapa bilirsin. Benim yanimda bilgisayar yok bl kilidi kapali o yuzden ben oyle yapmak aklimdan gecdi ama internet zayif daha indirmedim dosyayi bosunada indirmek isdemiyorum. Belkide cahilce soru neyse bilgi bilgidir)

afcn35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
halil afacan
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
3
Xiaomitoool ile bl klidi acmadan hindistan romuna kecis yapa bilirsin. Benim yanimda bilgisayar yok bl kilidi kapali o yuzden ben oyle yapmak aklimdan gecdi ama internet zayif daha indirmedim dosyayi bosunada indirmek isdemiyorum. Belkide cahilce soru neyse bilgi bilgidir)
Denedim ama olmadı,programda Globalden globale geçiş var sadece diğer türlü BL kilidi açmamı istedi.
Eğer kilit açmadan bu roma geçme yolu varsa çok iyi olur.

bedelsiz25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
1
merhab arkadaşlar benim bl kilidim açık twrp yüklü bu romu twrp den yükleyebilirmiyim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kendi soruma kendim cevap vereyim rom kuruldu bir sorun yok fakat twrp silindi şimdi telefonu sıfırlarsam ki mecbur sıfırlayacam imeil uçarmı şimdilik sıkıntı bu bilen varsa cevap verirse memnun olurum

Son düzenleme:

afcn35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
halil afacan
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
3
merhab arkadaşlar benim bl kilidim açık twrp yüklü bu romu twrp den yükleyebilirmiyim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kendi soruma kendim cevap vereyim rom kuruldu bir sorun yok fakat twrp silindi şimdi telefonu sıfırlarsam ki mecbur sıfırlayacam imeil uçarmı şimdilik sıkıntı bu bilen varsa cevap verirse memnun olurum
Romu kurar kurmaz twrp den magisk kurmanız gerekirdi fastboota geçip twrp atın sonra magisk ve encrypter yükleyin
Sıfırlarsanız IMEI nin gidip gitmeyeceğinden emin değilim

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt