MIUI 12 Redmi Note 9S - Hindistan Kararlı Rom V12.0.5.0.RJWINXM [ Android 11 ] [Curtana] İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Redmi Note 9S
Hindistan Kararlı Rom
V12.0.5.0.RJWINXM
[ Android 11 ]
[Curtana]

images-50.jpg
Güncelleme ve Kurulum Talimatları
1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
- V12.0.4.0.RJWINXM romunda iseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak güncellemeyi kurabilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı

Bilgilendirme
Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir

RamazanXI

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ebubekir
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
1
başkan şimdi ben redmi note 9 pro kullanıyorum imei kaçak atılmış alalı 1 yılı geçti şuan bazı hatalarla karşılaşıyorum romdan dolayı hangi romu yüklemem lazım önerebilirmisin sitede bulamadımda :).

antepliii2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
osman
Cihazım
note 9s
Konular
0
Arkadaşlar indirip kurup testeden vars bilgilendirme yapabilir mi bende şu an güncelleme var ama yapmıyorum android 11 olduğu için biraz korkuyorum.

enessevall

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Arkadaşlar indirip kurup testeden vars bilgilendirme yapabilir mi bende şu an güncelleme var ama yapmıyorum android 11 olduğu için biraz korkuyorum.
Rom stabil görünüyor bugün kurdum 12.02 ye nazaran daha iyi ama çok değişiklik yok işlevsellik düşmüş biraz görsellik ön plana çıkmış.

Moderatör tarafında düzenlendi:

HCAREK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 9S
Konular
4
OTA olarak güncelledim pil ve performans iyileşmiş. Ben güncelleyin derim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

haxem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
memo
Cihazım
redmi note9s
Konular
0
Merhabalar redmi note 9s telefonum içerisinde miui global (12.0.2) android 11 yüklü bütün güncellemeleri ota üzerinden yaptım, ama ses kaydedici özelliğnden dolayı hindistan romuna geçmek istiyorum kullanan arkadaşlar bir sorun varmı yada böyle bir geçişte sorun yaşar mıyım ? telefon hepsi buradadan türkiye garantili olarak alındı herhangi bir imei atma işlemi vs olmadı

zfrglr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
0
Merhabalar redmi note 9s telefonum içerisinde miui global (12.0.2) android 11 yüklü bütün güncellemeleri ota üzerinden yaptım, ama ses kaydedici özelliğnden dolayı hindistan romuna geçmek istiyorum kullanan arkadaşlar bir sorun varmı yada böyle bir geçişte sorun yaşar mıyım ? telefon hepsi buradadan türkiye garantili olarak alındı herhangi bir imei atma işlemi vs olmadı
Ben 10 gündür kullanıyorum şarz ve akıcılık olarak en güzel miui 12 android 11 romu kesinlikle tavsiye ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben 10 gündür kullanıyorum şarz ve akıcılık olarak en güzel miui 12 android 11 romu kesinlikle tavsiye ederim
Ama şunu da belirtmeliyim kesinlikle temiz kurulum yapmalısın

HCAREK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 9S
Konular
4
Merhaba öncelikle telefonun garantili bence yapma çünkü Garanti dışı kalır ama yine de yapmak istersen sitede gerekli bilgiler mevcut.
Ayrıca ben geçişte sorun yaşamadım MIUI 12 A11 global den MIUI 11 A10 hindistan a fastboot yoluyla geçtim sonra da ota olarak MIUI 12 A11 Hindistan olarak güncelledim memnunum şimdiki bi şey yok. Ve dediğim gibi Garanti dışı olur telefonun.

Üst Alt