MIUI 12 Redmi Note 9S - Global Kararlı Rom V12.0.4.0.RJWMIXM [ Android 11 ] [Curtana] İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Redmi Note 9S
Global Kararlı Rom
V12.0.4.0.RJWMIXM
[ Android 11 ]
[Curtana]

images-50.jpg
Güncelleme ve Kurulum Talimatları

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
- V12.0.2.0.RJWMIXM romunda iseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak güncellemeyi kurabilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı

Bilgilendirme
* Stabil Beta Recovery rom olarak yayınlanmıştır.
* Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir

Son düzenleme:

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Redmi Note 9S
Global Kararlı Rom
V12.0.4.0.RJWMIXM
[ Android 11 ]
[Curtana]

images-50.jpg
Güncelleme ve Kurulum Talimatları

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
- V12.0.2.0.RJWMIXM romunda iseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak güncellemeyi kurabilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı
Paylaşıldığında eklenecektir.

Bilgilendirme
* Stabil Beta Recovery rom olarak yayınlanmıştır.
* Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir
Elinize Sağlık

Paralor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
4
Güncelleme geldiğini gördüm, sonra gitti. Yükleyen var mı? Stabil mi?

12.0.2 sürümü ekranı ikiye bölme, game turbo, video tool box filan çalışmıyor bile. Düştüğüm duruma bak. 7 8 ay sonra garantisi bitecek zaten. En son custom rom yükleyip rahata ererim herhalde. Şimdi kullandığım sürüm öncesi 1 - 1,5 ay telefon araması yapamadım. Neler neler işte.

Çok çektirdin Xiaomi.

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
uygulama görev penceresini açıp uygulama penceresine basılı tutunca doğrudan uygulama bilgileri kısmına giriyor. Android 10 MIUI 11.0.x'de iken seçenekler çıkardı. Hey gidi... Pil optimizasyonu şahane bu arada.

Cihat.Ozkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cihat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
Bi fark var mı acaba 12.0.2.0 ile performans açısından, kursam mı?

arthur_okaan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
0
MIUI 12 v12.0.4.0.RJWMIXM sürüm güncelleme geldi. Telefonum redmi note 9s IMEI repair işlemini engelleyen herhangi bir kısıtlaması var mıdır? Kullanan arkadaşlar pil performansı ve diğer konularda yorumlarını yazarsa sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
M

MIUI 12 v12.0.4.0.RJWMIXM sürüm güncelleme geldi. Telefonum redmi note 9s IMEI repair işlemini engelleyen herhangi bir kısıtlaması var mıdır? Kullanan arkadaşlar pil performansı ve diğer konularda yorumlarını yazarsa sevinirim.​

Bu kadar büyük puntoda yazmaya ne gerek vardı? Ayrıca yorumları okusaydın pil ve performans konusunda neler yazmışız görürdün.

arthur_okaan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
0
Bu kadar büyük puntoda yazmaya ne gerek vardı? Ayrıca yorumları okusaydın pil ve performans konusunda neler yazmışız görürdün.
Hocam ilk defa yazıyorum. Forumda yazmaya başlayınca direk büyük yazmaya başladı. Bazı uygulamalar da olduğu gibi ekran doldukça kuculecektir diye düşündüm. O yüzden herhangi bir ayar yapmadım. Eğer bu bir kabalıksa özür dilerim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu forumda kaç punto kullaniyorsunuz.

Benim asıl merak ettiğim, IMEI repair işlemini engelleyen bir durum var mı güncellemede.

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Hocam ilk defa yazıyorum. Forumda yazmaya başlayınca direk büyük yazmaya başladı. Bazı uygulamalar da olduğu gibi ekran doldukça kuculecektir diye düşündüm. O yüzden herhangi bir ayar yapmadım. Eğer bu bir kabalıksa özür dilerim.

Bu forumda kaç punto kullaniyorsunuz.

Benim asıl merak ettiğim, IMEI repair işlemini engelleyen bir durum var mı güncellemede.
Standart punto 15 ve herkes okuyabiliyor. Ayrıca asıl merak ettiğinin yanına bir soru daha eklemişsin. O eklediğin sorunun cevabını da zaten biz yorumlara yazdık.

Üst Alt