Rehber Redmi Note 9s Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

Didem iskender

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Didem
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
0
Mobil veri ile mi hesabından çıkış yapıp geliştiri seçeneklerinden mi hesabını kilit açma bölümünden tekrar ekleyip denediniz mi ?
Evet denedim olmuyor.Bi de mi hesabımı telefon numaramla açamadım Google hesabı kullanarak açtım o yüzden sorun oluyo olabilir mi acaba

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Evet denedim olmuyor.Bi de mi hesabımı telefon numaramla açamadım Google hesabı kullanarak açtım o yüzden sorun oluyo olabilir mi acaba
Mi hesabınızda telefon numaranızın tanımlı olması gerekli. Aldığınız hataya ilişkin ekran görüntüsü paylaşır mısınız?

Didem iskender

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Didem
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
0

Ekli dosyalar

• 15924806421389135076628973769308.jpg
    15924806421389135076628973769308.jpg
    1.006,7 KB · Görüntüleme: 24

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Ekran görüntünüz sunucu hatası gibi
Şu anda sorununuz sunucu hatası gibi görünüyor. Şu anda internet bağlantınızın olduğunda eminseniz bir süre bekleyip tekrar deneyiniz.

Didem iskender

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Didem
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
0
Ekran görüntünüz sunucu hatası gibi

Şu anda sorununuz sunucu hatası gibi görünüyor. Şu anda internet bağlantınızın olduğunda eminseniz bir süre bekleyip tekrar deneyiniz.
İnternetim hep açık kullanıyorum bi sorun yok bence başka bi sorun olamaz mı acaba.Bir de telefonu kapatıp açmaya korkuyorum mi hesap olmadığı için tekrar açılırken sorun olur mu bilemiyorum

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
İnternetim hep açık kullanıyorum bi sorun yok bence başka bi sorun olamaz mı acaba.Bir de telefonu kapatıp açmaya korkuyorum mi hesap olmadığı için tekrar açılırken sorun olur mu bilemiyorum
Muhtemelen sunucu problemi hocam. Bir kaç saat sonra tekrar deneyebilirsiniz. Büyük ihtimalle düzelecektir.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Yalnız 2 gündür bu durumda
O zaman farklı bir sıkıntı vardır. Sunucu probşemleri bu kadar uzun sürmüyor. i.mi.com adresinden mi hesabınıza giriş yapıp cihazınız ekli mi bir kontrol edin. Eğer ekli değilse hesabınızla ilgili bir problem olma ihtimali yüksek.

Hesabınızda geri yüklemeniz gereken veriler yoksa i.mi.com adresinden mail adresinizi kullanarak yeni bir hesap açın. (Google hesabını bağlayarak değil mail adresini girerek) Telefon numaranızı ekleyin ve bu yeni açmış olduğunuz hesapla telefonunuzda oturum açın.

Didem iskender

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Didem
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
0
O zaman farklı bir sıkıntı vardır. Sunucu probşemleri bu kadar uzun sürmüyor. i.mi.com adresinden mi hesabınıza giriş yapıp cihazınız ekli mi bir kontrol edin. Eğer ekli değilse hesabınızla ilgili bir problem olma ihtimali yüksek.

Hesabınızda geri yüklemeniz gereken veriler yoksa i.mi.com adresinden mail adresinizi kullanarak yeni bir hesap açın. (Google hesabını bağlayarak değil mail adresini girerek) Telefon numaranızı ekleyin ve bu yeni açmış olduğunuz hesapla telefonunuzda oturum açın.
Dediğiniz gibi yaptım fakat hesap cihazda hâlâ açılmıyor yine sunucu hatası veriyor.Telefonu kapatıp açsam bi sorun olur mu acaba tekrar açılmaması gibi

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Dediğiniz gibi yaptım fakat hesap cihazda hâlâ açılmıyor yine sunucu hatası veriyor.Telefonu kapatıp açsam bi sorun olur mu acaba tekrar açılmaması gibi
Kapatıp açın sorun olmaz :) Hatta iyi bile olur

Üst Alt