Yardım Redmi note 9s arama yapmıyor

cagdasyildirim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağdaş
Cihazım
redmi note 3
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI global 12.0.4 RJWINXM
Telefon Modeli
Redmi note 9s
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar telefonda greeshan pack sürümünü kurdum Android 11 12.0.4 sürümü bir süre kullandıktan sonra arama yapmamaya başladı telefon arama yapıyorum hemen kapanıyor 4G de böyle 3G ye alınca da ne çağrı sesi geliyor ne karşı tarafın sesi benim sesim de karşıya gitmiyor format data yapınca düzeliyor ama bir süre sonra yine aynı oluyor yardım eder misiniz lütfen

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Anlattığınız durumlar genelde repair işlemi hatalı cihazlarda görülüyor. Klasik band problemi. Yurtdışı cihaz mı?

Oyla:

cagdasyildirim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağdaş
Cihazım
redmi note 3
Konular
8
Hayır cihaz Türkcell den alma ve imeiler orijinal üzerinde duruyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Anlattığınız durumlar genelde repair işlemi hatalı cihazlarda görülüyor. Klasik band problemi. Yurtdışı cihaz mı?
Hayır cihaz orijinal imeiler sağlam

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Büyük ihtimalle içinde tr yazılımı mevcut. Bootloader açıp rom değiştirmeyi deneyiniz

Oyla:

cagdasyildirim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağdaş
Cihazım
redmi note 3
Konular
8
Büyük ihtimalle içinde tr yazılımı mevcut. Bootloader açıp rom değiştirmeyi deneyiniz
Hocam bildiğim kadarıyla bu yazılım Hindistan yazılımı ve Android 11 ben şu an askerim PC imkanım yok bana recovery den sorunsuz geçirebileceğim bir yazılım önerir misiniz

Bir de ben Android 10 a düşürebilir miyim aynı geliştiricinin romuna öncesinde o yüklüydü ve çok rahattı

Son düzenleme:
Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Kusura bakmayın bootloader açıp rom greeshan pack e geçtiğinizi görmedim. Bulunduğunuz romla ilgi bir sorun olabilir, fastboot tan mi flash ile clean all seçerek lock seçmeyin rom atın öncelikle. Cihaz temizlensin. Askerim yazmışsınız ama bunu yapmadan sorun devam ediyor mu etmiyor mu bilemeyiz.

Oyla:

cagdasyildirim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağdaş
Cihazım
redmi note 3
Konular
8
Kusura bakmayın bootloader açıp rom greeshan pack e geçtiğinizi görmedim. Bulunduğunuz romla ilgi bir sorun olabilir, fastboot tan mi flash ile clean all seçerek lock seçmeyin rom atın öncelikle. Cihaz temizlensin. Askerim yazmışsınız ama bunu yapmadan sorun devam ediyor mu etmiyor mu bilemeyiz.
Hocam PC imkanım yok benim sadece günü kurtarmam gerek zaten bir ay sonra evde gerisini çözerim ama benim şu an görüşmeye açmam lazım telefonu ben de diyorum ki android 11 den 10 a düşüşü recovery den yapabilir miyim yoksa aosp yüklemeyi deneyeceğim

Bir de şöyle birşey var hiç birşey yapmadan format data yapınca düzeliyor birkaç saat sonra yine gidiyor

Son düzenleme:
Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Aosp deneyin hocam. Sürüm düşüşlerinde cihazın brick olma riskli mevcut twrp den yapılırken. Dikkat edin pc niz yok cihazınız brick olmasın

Oyla:

cagdasyildirim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağdaş
Cihazım
redmi note 3
Konular
8
Aosp deneyin hocam. Sürüm düşüşlerinde cihazın brick olma riskli mevcut twrp den yapılırken. Dikkat edin pc niz yok cihazınız brick olmasın
Hocam öncesinde bu romun firmvare dosyasını buldum onu flashlasam olur mu modemi falan resetlese

Oyla:
Üst Alt