Rehber Redmi Note 9 serisi hakkında önemli uyarı!

maydemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi5S Plus
Konular
3
briick olan cihazı onarabildinizmi aynı sorun şuan bende de var telefon twrp ve fastboota girmiyor redmi yazısında kalıyor
[/Q
Uzaktan bağlantı ile halledildi. 200 lira masrafı oldu. Öncelikle cihazınıza win 64 bit (win 7 yad 10 farketmezz) tamamen ingilizce kurulum yapılacak ve bölge ayarları da ABD yada ÇİN olacak. Cihazın arka kapağı açılacak ve batarya bağlantısı kesilecek. Daha sonra batarya tekrar bağlanacak ancak cihazı açmayacaksınız. Sonrasında anakart üzerinde sarı renkte 2 adet yan yana test point bağlantı noktası var onları cımbız ile kısa devre yapacaksınız. Dikkatli olun etrafındaki diot yada devre elemanlarına değdirmeyin kartı yakarsınız. Sonrasında cımbızı çekmeden cihazı kablo ile pc ye bağlayacaksınız. Qualcomm driverlerini kurduğunuzu varsayıyorum. Bu süreçte zaten aygıt yöneticisi 9008 port olarak cihazı tanıyacaktır. Bundan sonra uzaktan bağlantı ile yapılıyor. Bu konuda dürüst birini bulup yaptırmanız lazım. Ne yazık piyasada fahiş rakamlara yapanlar var hatta parayı alıp ortadan kaybolan sahtekarlar da var. Tabii ki box ile yaptığını söyleyenler de! Tercih size kalmış.

vehbiakdogan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vehbi
Cihazım
redmi note9 pro
Konular
3
briick olan cihazı onarabildinizmi aynı sorun şuan bende de var telefon twrp ve fastboota girmiyor redmi yazısında kalıyor
kardeşim istanbulda yaptırdım ben eminönünde doğupark iş hanında bilgin olsun.

obit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
6x
Konular
0
sorunu hallettim halledemeyen arkadaşlara yerini söyleblirim

erdemfilik31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi note9 pro
Konular
1
Çin sürümü yok cihazın. Hindistan ve Global sürümleri var. Global Redmi Note 9 Pro modelinin kod adı JOYEUSE, Hindistandaki Pro Modelinin Kod adı ise CURTANA. REDMİ NOTE 9 PRO MAX Sürümün kod adı ise EXCALİBUR, Redmi Note 9S Global (ki bu model Hindistan da Pro olarak satılıyor) modelinin Kod adı da CURTANA, Redmi Note 9 (DÜZ) modelin kod adı da MERLİN. Böyle saçma sapan kafaları allak bullak eden bir seri oldu bu. Üretimin bir kısmı Hindistandaki fabrikaya kayınca olan oldu.
Peki abi çöken cihazimizi nasil kurtaracagiz yetkili hesap olsun bunun bir cozumu yokmu kendimizin yapabilmesi icin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kardeşim istanbulda yaptırdım ben eminönünde doğupark iş hanında bilgin olsun.
Ne kadara yaptirdiniz ne kadar surede halloldu is yerinin adi varmidir abi ? Sehirdisindan hataydan yaziyorum size nasil ulasabilirim abi

Siz yaptirdiniz mi oldu mu cihaziniz abi

obit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
6x
Konular
0
Peki abi çöken cihazimizi nasil kurtaracagiz yetkili hesap olsun bunun bir cozumu yokmu kendimizin yapabilmesi icin.

Ne kadara yaptirdiniz ne kadar surede halloldu is yerinin adi varmidir abi ? Sehirdisindan hataydan yaziyorum size nasil ulasabilirim abi

Siz yaptirdiniz mi oldu mu cihaziniz abi
evet kardeşim yaptırdım oldu şuan kullanıyorum

obit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
6x
Konular
0

Ekli dosyalar

• IMG_20200924_011918.jpg
    IMG_20200924_011918.jpg
    460,5 KB · Görüntüleme: 40

obit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
6x
Konular
0
yerını soyler mısın bende hard brıck ettım fiyat kaça yaptırdın
doğu bank fim gsm 4kat 300 tl alıyor şu benim telefonum 2 kez çöktü arkadaşlar twrp cihazı brick yapıyor

Üst Alt