Mod Redmi Note 9 S/PRO Dolby Digital Plus v7.2 [ANDROİD 10]

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
viper4android ile kullanabilirsin ek olarak, yada custom ayar çekebilirsin, kendi ses seviyesi çok iyi değil zaten cihazın. Seste artış olduysa önemli olan o zaten, çok devasa bir düzeltme yapmıyor kullanıp, kullanmamak tabi genede size kalmış ben kendi ses seviyesinden her anlamda daha iyi olduğunu düşünüyorum.
viper ile deneyeceğim. Teşekkürler.

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Linkler nerde

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Ayrı ayrı link vermemiş çünkü madde madde yazdığı dosyaları, tek rar dosyası içinde birleştirip öyle link paylaşmış. Yani siz linkte yer alan dosyayı indirin içinde üç farklı rar dosyasını görürsünüz.

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Ayrı ayrı link vermemiş çünkü madde madde yazdığı dosyaları, tek rar dosyası içinde birleştirip öyle link paylaşmış. Yani siz linkte yer alan dosyayı indirin içinde üç farklı rar dosyasını görürsünüz.

Evet aynen öyle, madde madde paylaştığım için adımları tek dosya halinde 3.farklı zip paylaştım sırayla bunlar magisk üzerinden reboot yapmadan yüklenilecek en sonda q dolby atmos .zip dosyası yüklenildikten sonra reboot yapılacak. İki linkte aynı dosyaları içeriyor diğeri alternatif anlaşılır diye ek olarak belirtme gereği duymadım. Siz açıklamışsınız, teşekkürler.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Evet aynen öyle, madde madde paylaştığım için adımları tek dosya halinde 3.farklı zip paylaştım sırayla bunlar magisk üzerinden reboot yapmadan yüklenilecek en sonda q dolby atmos .zip dosyası yüklenildikten sonra reboot yapılacak. İki linkte aynı dosyaları içeriyor diğeri alternatif anlaşılır diye ek olarak belirtme gereği duymadım. Siz açıklamışsınız, teşekkürler.
Rica ederim. İsterseniz konu içeriğine de bunları yazarsanız daha iyi olur bence.

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Rica ederim. İsterseniz konu içeriğine de bunları yazarsanız daha iyi olur bence.

Kendi mesajımı düzenleme yetkim yok hocam ne yazık ki yada düzenleme süresi geçtiği için artık çıkmıyor dikkat etmedim ama arkadaşlar sayfalara göz atarlarsa göreceklerdir illaki gerçi 8 kişi indirmiş ama bu şekilde bir geri dönüş almadık bir kişi haricinde.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Kendi mesajımı düzenleme yetkim yok hocam ne yazık ki yada düzenleme süresi geçtiği için artık çıkmıyor dikkat etmedim ama arkadaşlar sayfalara göz atarlarsa göreceklerdir illaki gerçi 8 kişi indirmiş ama bu şekilde bir geri dönüş almadık bir kişi haricinde.
Hocam bu arada Dolby ve Viper üzerinde kullandığınız güzel bir ayar var mı?

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Hocam bu arada Dolby ve Viper üzerinde kullandığınız güzel bir ayar var mı?

Hocam Dolby veya viper uzerinde kullandığım öyle çok çeşitli ayar yok iyi diyebileceğim. YouTube da ayar videoları var bakın derim bende cogunlukla onları uygulayıp deniyorum.

Noisy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BurakBozkurt
Cihazım
11T Pro 12/256
Meslek
Uber
Konular
9
Legacy modda sadece Viper kullanıyorum ve başka bir uygulamaya gerek duymuyorum. Eğer kaliteli bir kulaklığın var ise bu ayarları tavsiye ederim. Yaklaşık 2-2.5 saat uğraştım istediğim tarzda bassları & tizleri almak için. (Bass'a yöneliktir ayarlarım..)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Flood olacak ama bende Dolby'de tıklayınca uygulama kapanıyor. Yani mesela profil 1 e tıklayınca aşağı atıp kapatıyor , tekrar açıp profil 2 ye tıklıyorum hop yine kapanıyor ( tabi profili seçiyor ve kapansa bile aktif halde çalışıyor) çalışmasında bir sıkıntı yok ama rahat rahat profil seçemiyorum beni delirtiyor kapanıp durması. Var mıdır bir çözümü?

Son düzenleme:
Üst Alt