Mod Redmi Note 9 S/PRO Dolby Digital Plus v7.2 [ANDROİD 10]

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 9 S/PRO modellerinde kullanabileceğiniz dolby atmos modulüdür, bizzat kendimde kullanmaktayım ve seste ciddi bir düzeltme ve iyileştirme mevcut. Kesinlikle dinlediğim müziklerin, izlediğim filmlerin ses kalitesinde ciddi bir değişiklik gördüm ve siz arkadaşlar ile de paylaşmak istedim.

Kurulum aşamaları oldukça basit, ben eu 12.02 stabil rom (A10) kullanmaktayım. Aosp romlarda denemediğimi öncelikle belirtmek isterim. Deneyip o konuda da geri dönüş yapan arkadaşlar olur ise bizde bilgilenmiş oluruz.

Kurulum:

1- Audio Modification Library.zip dosyasını Magisk üzerinden kuruyoruz, yeniden başlat demeden tekrar modül ekranına dönüyoruz.

2- magisk permissive script v1.2.zip dosyasını Magisk üzerinden kuruyoruz, yeniden başlat demeden tekrar modül ekranına dönüyoruz.

3- Q-10 Dolby Digital Plus v7.2.zip dosyasını kuruyoruz, ve sistemi yeniden başlat diyoruz.

4- Biraz bekledikten sonra ana ekranınıza dolby uygulaması eklenilecektir, custom ayar yapabilir veya ön tanımlı ayarlamaları kullanabilirsiniz.

Önemli not:

Uygulamanın arka planda açık kalması gerekiyor, eğer uygulamayı kapatırsanız ses normale dönecektir. Bunun önüne geçmek için widgetlara girip dolby atmos widgetlerından herhangi birini boş bir ekrana ekleyin ve ayarlı bir şekilde açık bırakın kendisi arka planda çalışmaya devam edecektir, cihazı yeniden başlattığınızda da tekrardan dolby atmos'u oluşturduğunuz widget üzerinden aktif edin.

İndirme Linkleri:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Hocam halihazırda konusu vardı aslında :

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam halihazırda konusu vardı aslında :

O konudaki sürüm benim cihazı fastbootta bıraktı hocam denedim yani, göz attım o konuya bende bu paylaşmış olduğum sorunsuz çalıştığı için iki cihazda da denendi 9s ve pro bu sebeple paylaşma gereği gördüm. Tabi o konudaki sorunlu demek değil bu belki benim kullandığım farklı modüller ile bir çakışma oldu belki benim dikkatsizliğim neden oldu onu dener iken bilemiyorum dilerseniz bu konuyu çöpe taşıyın dilerseniz kalsın size kalmış.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42

Redmi Note 9 S/PRO modellerinde kullanabileceğiniz dolby atmos modulüdür, bizzat kendimde kullanmaktayım ve seste ciddi bir düzeltme ve iyileştirme mevcut. Kesinlikle dinlediğim müziklerin, izlediğim filmlerin ses kalitesinde ciddi bir değişiklik gördüm ve siz arkadaşlar ile de paylaşmak istedim.

Kurulum aşamaları oldukça basit, ben eu 12.02 stabil rom (A10) kullanmaktayım. Aosp romlarda denemediğimi öncelikle belirtmek isterim. Deneyip o konuda da geri dönüş yapan arkadaşlar olur ise bizde bilgilenmiş oluruz.

Kurulum:

1- Audio Modification Library.zip dosyasını Magisk üzerinden kuruyoruz, yeniden başlat demeden tekrar modül ekranına dönüyoruz.

2- magisk permissive script v1.2.zip dosyasını Magisk üzerinden kuruyoruz, yeniden başlat demeden tekrar modül ekranına dönüyoruz.

3- Q-10 Dolby Digital Plus v7.2.zip dosyasını kuruyoruz, ve sistemi yeniden başlat diyoruz.

4- Biraz bekledikten sonra ana ekranınıza dolby uygulaması eklenilecektir, custom ayar yapabilir veya ön tanımlı ayarlamaları kullanabilirsiniz.

Önemli not:

Uygulamanın arka planda açık kalması gerekiyor, eğer uygulamayı kapatırsanız ses normale dönecektir. Bunun önüne geçmek için widgetlara girip dolby atmos widgetlerından herhangi birini boş bir ekrana ekleyin ve ayarlı bir şekilde açık bırakın kendisi arka planda çalışmaya devam edecektir, cihazı yeniden başlattığınızda da tekrardan dolby atmos'u oluşturduğunuz widget üzerinden aktif edin.

İndirme Linkleri:

kullandığınız romun linki var mı acaba? Bende çalışmadı çünkü. Eski sürüm için yapılmıştır diyip hata mesajı vererek kapanıyor.

Jeseux

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğkan
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
1
kullandığınız romun linki var mı acaba? Bende çalışmadı çünkü. Eski sürüm için yapılmıştır diyip hata mesajı vererek kapanıyor.
Hocam bende de ilk başta öyle hata verdi ancak ben uygulamaya gir çık yapa yapa düzeldi^^ şu anda sıkıntısız kullanıyorum emin olmak için telefonu yeniden başlattım hata almadım ancak modlar arası geçişlerde sadece uygulama kendisini kapatıyor siz açıyorsunuz belki normaldir ben ilk defa kullanıyorum Dolby i bu arada kullandığım rom global 12.0.3

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8

Buyur hocam, bu konudaki 12.02 Stabil sürümü kullanıyorum, sıkıntısız çalışıyor şuanda modül.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
O konudaki sürüm benim cihazı fastbootta bıraktı hocam denedim yani, göz attım o konuya bende bu paylaşmış olduğum sorunsuz çalıştığı için iki cihazda da denendi 9s ve pro bu sebeple paylaşma gereği gördüm. Tabi o konudaki sorunlu demek değil bu belki benim kullandığım farklı modüller ile bir çakışma oldu belki benim dikkatsizliğim neden oldu onu dener iken bilemiyorum dilerseniz bu konuyu çöpe taşıyın dilerseniz kalsın size kalmış.
Elinize sağlık hocam, hata aldığınızı belirtseydiniz hiç yazmazdım bile ; kusura bakmayın.

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Elinize sağlık hocam, hata aldığınızı belirtseydiniz hiç yazmazdım bile ; kusura bakmayın.

Estağfirullah, kusura bakılacak durum yok. Aynı konudan olduğu halde araştırmayıp tekrar konu açanlar var ne yazık ki haklısınız. Genede tabiki öyle bir durumda gereken yapılmalı. İşin ilginç yanı işte aynı cihazlar olmasına rağmen bazen yöntemler yada paylaşılan dosyalar aynı sonucu göstermiyor maalesef anlayışın için teşekkürler.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42

Buyur hocam, bu konudaki 12.02 Stabil sürümü kullanıyorum, sıkıntısız çalışıyor şuanda modül.
farklı rom üzerinde kurdum da hocam ben şahsen seste öyle bir düzelme vs. görmedim sadece ses inanılmaz artıyor o kadar.

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
farklı rom üzerinde kurdum da hocam ben şahsen seste öyle bir düzelme vs. görmedim sadece ses inanılmaz artıyor o kadar.

viper4android ile kullanabilirsin ek olarak, yada custom ayar çekebilirsin, kendi ses seviyesi çok iyi değil zaten cihazın. Seste artış olduysa önemli olan o zaten, çok devasa bir düzeltme yapmıyor kullanıp, kullanmamak tabi genede size kalmış ben kendi ses seviyesinden her anlamda daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Üst Alt