MIUI 11 Redmi Note 9 Pro'yu Zirvede Bırakmak

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Çalışmayabilir. Genelde Global resmi romlarin persist dosyaları çalışıyor. Hangi sürüme yükleyecekseniz o sürümün Global romundan almanız gerekiyor.

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
47
Çalışmayabilir. Genelde Global resmi romlarin persist dosyaları çalışıyor. Hangi sürüme yükleyecekseniz o sürümün Global romundan almanız gerekiyor.
Çok teşekkürler abi. Miui 14 çıktığı zaman beğenmezsem sürüm düşeceğim o zaman denemeyi düşünüyorum.

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
Sağlam romdan persist.img nin yedeğini nasıl alabilirim?
Bir de miui 13.05 deki persist 12.5.4 veya başka bir sürümde çalışır mı abi?
Stock romun recovery versiyonunu kurarsanız herhangi bir ses kesilme gibi bir sorun çıkmaz yani tekrar persist yüklemeye gerek kalmaz.

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
47
Stock romun recovery versiyonunu kurarsanız herhangi bir ses kesilme gibi bir sorun çıkmaz yani tekrar persist yüklemeye gerek kalmaz.
Hiç recovery rom kurmadım, bide fastboot kolay oluyor yav, flash all diyince iş bitiyor ya o olayı çok seviyorum😀

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
Hiç recovery rom kurmadım, bide fastboot kolay oluyor yav, flash all diyince iş bitiyor ya o olayı çok seviyorum😀
Bence recovery daha hızlı bilgisayar'da uğraşmaya gerek kalmıyor yok telefonu kabloyla bağla bağlanmazsa driver vs... Yükle uzun iş

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
47
Bence recovery daha hızlı bilgisayar'da uğraşmaya gerek kalmıyor yok telefonu kabloyla bağla bağlanmazsa driver vs... Yükle uzun iş
Recovery de süreç nasıl işliyor, şöyle kısaca özet geçer misin veya konu varsa link atar mısın?

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
Recovery de süreç nasıl işliyor, şöyle kısaca özet geçer misin veya konu varsa link atar mısın?
Romu telefona yükle 2 dk SD kart/usb at twrp geçip wipe yaptıktan sonra direkt yükle

bilisimkirtasiye

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bilişim
Cihazım
Redmi Note 9pro
Konular
2
Dün itibari ile miui 14 gelince hemen yükledim baktım bataryada istediğim performans yok! Eğer miui 14 istediğim gibi olmazsa sürüm düşecektim. Düşürdüm orengefox ile twrp üzerinden herhangi bir sıkıntı yok! uzun zaman sonra şarjım %100 den %99 a 15 dk da düştü akıcı güzel 3 eksiği var!
1. wifi paylaşımı yaparken wifiye bağlı isem wifi kapanıp mobil veri açılıyor. 12 de gelmişti galiba
2. tam ekran modunda altta yatay çizgi vardı. altta hafif yükseklik yapıyordu klavye falan iyi oluyordu. Bunda o yok
3. uygulamayı kaldırırken basılı tutunca kaldır butonu yok sürüklemek lazım

bunlar dışında bir problem yok akıcı güzel herhangi ses sorunu vs problemlerde bulunmuyor. format data yapın sıfırdan geçin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada sormayı unuttum eu romu var mı bu sürümün akıcı olan! Zirvede bırakan arkadaş eğer var ise hangi sürümü 11.0.2.0 endonezya sürümü gibi stabil ve hatasız ise önerirse sevinirim. Yoksa da mühim değil bu sürüm yeterince iyi

Son düzenleme:

AhmetFarukTarhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Faruk
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
Dün itibari ile miui 14 gelince hemen yükledim baktım bataryada istediğim performans yok! Eğer miui 14 istediğim gibi olmazsa sürüm düşecektim. Düşürdüm orengefox ile twrp üzerinden herhangi bir sıkıntı yok! uzun zaman sonra şarjım %100 den %99 a 15 dk da düştü akıcı güzel 3 eksiği var!
1. wifi paylaşımı yaparken wifiye bağlı isem wifi kapanıp mobil veri açılıyor. 12 de gelmişti galiba
2. tam ekran modunda altta yatay çizgi vardı. altta hafif yükseklik yapıyordu klavye falan iyi oluyordu. Bunda o yok

bunlar dışında bir problem yok akıcı güzel herhangi ses sorunu vs problemlerde bulunmuyor. format data yapın sıfırdan geçin

Bu arada sormayı unuttum eu romu var mı bu sürümün akıcı olan! Zirvede bırakan arkadaş eğer var ise hangi sürümü 11.0.2.0 endonezya sürümü gibi stabil ve hatasız ise önerirse sevinirim. Yoksa da mühim değil bu sürüm yeterince iyi
eu sürümü olarak recovery rom mecvut endonezya gibi stabil olduğunu düşünüyorum android 10 rom ve miui 11 en stabil sürümdü o yıl çıkmış tüm cihazlar için miui 12 yeni çıkmıştı hatalar mevcuttu miui 11 kadar akıcı stabil olamadı hiç bu yüzden miui 11 her zaman daha iyi çalışacaktır cihazınızda yükleyin ve görün.. kaç ay geçti inanın rem kullanımı hiç değişmedi ne bir şişme nede bir takılma bug yaşadım oyun neredeyse hiç oynamam bana hitap eden yağ gibi akıcı olması iphone 11 kullanan arkadaşlar çok iyi bilir yağ gibi akıcılık olayını 1. akıcı 2. pil süresi bunların ikisinide yeterince karşılıyor bahsettiğim rom

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130

9 saat ekran süresi aldım

Üst Alt