Yardım Redmi Note 9 Pro Wifi Sorunu

ferhatmi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
Merhaba arkadaşlar, dün Redmi Note 9 Pro 128 Gb'lık Global bir telefon aldım Wifi sorunu yaşıyorum 1-2 saatte bir Wifi gidiyor, yani ekranda Wifi çekiyor görünüyor ama internet yok, veri alış verişi yapmıyor 3-5 dakika sonra geliyor veya Wifi kapatıp açınca düzeliyor. Sorum şu bu genelleme bir sorun mu ? 2. sorum güncelleme gelirse düzelir mi ?. çözümü nedir yazarsanız çok sevinirim.

expclear

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
b.a
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
Tamam seçenek açılmış. İndirdiğiniz güncellemeyi telefonun ana dizininde koyun ve güncelleme dosyasını gostererek guncellemeyı yapın. yalnız doğru dosyayı ındırdıgınızden emın olun
Teşekkürler hocam

Oyla:

pronto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
AHMET
Cihazım
XAOMI NOTE9 PRO
Konular
0
Arkadaşlar günaydın.
Note 9 Pro yu hata akıplama modunu açarak workstation PC ye usb girişinden bağladıgımda bilinmeyen bir cihazın sınırlar dışında akım çektiği mesajını alıyorum.Pc nin usb çıkışını zorluyor.Telefonun şarj için değil sadece data bağlantısı için başlandıgımı anlaması lazım.Bu menüyü bulamadım.
Telefonu kablo ile bağladıgımda direk bir menü gelmesi gerekmiyor mu?

Oyla:

pronto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
AHMET
Cihazım
XAOMI NOTE9 PRO
Konular
0
Bilgisayarınızı merak ettim doğrusu. Hoşgörünüze sığınarak biraz geyik yapacam vallahi. O nasıl bir uyarı mesajıdır yav. "bilinmeyen bir cihaz sınırlar dışına akım çekiyor" wasntme~~ Bunun ardından "Kaptan bilinmeyen bir cisim yaklaşıyor" gibi bir mesaj bekler insan. :) Gaza gelip "kalkanlar kapatılsın, fazer güç üniteleri devrede, iyon topunu hazırlayın :@" filan diye bağırırım vallahi.
Şaka bir yana hayatımda ilk kez böyle bir uyarı duydum ve bilgisayarınızı takdir ettim. Mac mıdır linuxmudur nedir o öyle.
Bağlantının ardından statusbarı aşağıya çekerseniz bağlantı tercihleri ile ilgili menüyü görürsünüz.
Teşekkür ederim arkadaşım.Açıklama benim tercümemdi sadece.Başlantıdan sonra telefondaki bilgi barını indirdiğimde sadece günlük hava durumu bilgisini görüyorum başka bir bilgi yok.Kullandığım cihaz win 10 128 gb ram 8 işlemcili bir work station 3d çizim workstation..

Oyla:

pronto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
AHMET
Cihazım
XAOMI NOTE9 PRO
Konular
0
Cihazı evrensel veri yolu bağlantıları içinde göremiyorum.
Sanırım usb-c type driver ihtiyacım var.
şirket bilgisayarlarında otomatik windows updaye kapalı oldugu için bu driver yuklu olmayabilir.
Aygıt yöneticisinde usb portlara bağlı tanımsız bir cihaz görünmüyor.Zaten görse cihazın kendine ait driver ını yükleyecektim.
Win 10 64 bit için usb c type driver nerden bulabilirim?

Oyla:

UyumsizGP

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
UyumsuzGP
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
0
Hocam ben note 9 pro kullanıyorum sistem güncellemesi sorguluyorum en son 11.0.4 veriyor bana sizin önerdiğiniz (güncelle dediğiniz)11.0.8 sürümü yok ne yapmalıyım bende sürekli wifi sorunu yaşıyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-19-22-22-54-068_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-07-19-22-22-54-068_com.android.settings.jpg
    242,9 KB · Görüntüleme: 13
Oyla:

iskader

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adem
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
İK
Konular
0
Hocam ben note 9 pro kullanıyorum sistem güncellemesi sorguluyorum en son 11.0.4 veriyor bana sizin önerdiğiniz (güncelle dediğiniz)11.0.8 sürümü yok ne yapmalıyım bende sürekli wifi sorunu yaşıyorum
Eğer telefonunuz jayause modeli ise kesinlikle 11.0.8 yüklemeye çalışmayın telfonunuz kilitlenir. 11.0.8 curtana yazılımıdır,

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

pronto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
AHMET
Cihazım
XAOMI NOTE9 PRO
Konular
0
Herkese merhaba
Arkadaşlar cep modunu kapatmama rağmen telefon ekranı kapatıp açtıgım her seferinde kulaklık alanını kapatmayın hatası veriyor.
Bu cihazların kronik bir sorunu mu var.Cihazı 15 gün önce aldım.11.01 yazılımı 11.04 upgade etmiştim ama sorun hala aynı.
Yazılım gelecek diye inşallah bizi aylarca süründürmezler.Almayı düşünen arkadaşlar varsa yakmayın kendinizi.Bu parayı etmezmiş bu cihaz...

Oyla:

ercaneren

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
REDMI NOTE 9PRO
Konular
1
Herkese merhaba
Arkadaşlar cep modunu kapatmama rağmen telefon ekranı kapatıp açtıgım her seferinde kulaklık alanını kapatmayın hatası veriyor.
Bu cihazların kronik bir sorunu mu var.Cihazı 15 gün önce aldım.11.01 yazılımı 11.04 upgade etmiştim ama sorun hala aynı.
Yazılım gelecek diye inşallah bizi aylarca süründürmezler.Almayı düşünen arkadaşlar varsa yakmayın kendinizi.Bu parayı etmezmiş bu cihaz...
Hoıcan ekran kotuyucu kullanıyor ise ondan yapıyor olabilir yanlış takmış olabilir misin. sensörü kapatıyor olabilir.

Oyla:

ygzisci

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yağız
Cihazım
Redmi note 9
Konular
0
Merhaba arkadaşlar, dün Redmi Note 9 Pro 128 Gb'lık Global bir telefon aldım Wifi sorunu yaşıyorum 1-2 saatte bir Wifi gidiyor, yani ekranda Wifi çekiyor görünüyor ama internet yok, veri alış verişi yapmıyor 3-5 dakika sonra geliyor veya Wifi kapatıp açınca düzeliyor. Sorum şu bu genelleme bir sorun mu ? 2. sorum güncelleme gelirse düzelir mi ?. çözümü nedir yazarsanız çok sevinirim.
Merhaba sorununuz düzeldi mi aynı sorun benim cihazımda da var redmi note 9

Oyla:
Üst Alt