Yardım Redmi Note 9 Pro Wifi Sorunu

ferhatmi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
Merhaba arkadaşlar, dün Redmi Note 9 Pro 128 Gb'lık Global bir telefon aldım Wifi sorunu yaşıyorum 1-2 saatte bir Wifi gidiyor, yani ekranda Wifi çekiyor görünüyor ama internet yok, veri alış verişi yapmıyor 3-5 dakika sonra geliyor veya Wifi kapatıp açınca düzeliyor. Sorum şu bu genelleme bir sorun mu ? 2. sorum güncelleme gelirse düzelir mi ?. çözümü nedir yazarsanız çok sevinirim.

expclear

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
b.a
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
Sadece Xiaomi'ye özel değil tüm firmalarda bu ve benzeri bir sürü sorun oluyor. Güncelleme ile düzelecek bu durum. Garantiyi bozmadan güncelleme paketini indirip güncelleyici üzerinden yükleyebilirsiniz diye biliyorum farklı cihazda yapmıştım daha önce. Ama forum yöneticisi arkadaşlar daha detaylı bilgi verebilir. Bir de isterseniz cihazdan seçili bölgeyi değiştirip güncelleme var mı diye sorgulatabilirsiniz.
Bölge değiştirip denedim olmadı maalesef. Biraz daha bekleyip olmazsa paket indirip yapacağım artık

Oyla:

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Geliştirici seçenekleri açık hocam onu kastediyorsunuz sanirim. Ama bir değişiklik olmuyor yine de
Güncelleyici ek ayarlar açılıyor hocam arkadaşın dediğini yaptığınız zaman

Oyla:

ercaneren

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
REDMI NOTE 9PRO
Konular
1
Geliştirici seçenekleri açık hocam onu kastediyorsunuz sanirim. Ama bir değişiklik olmuyor yine de
Hocam eğer dediğimi yaparsanız güncellemeler sağ üst köşedeki 3 noktayı tıkladığınızda ''güncelleme paketini seçin'' ibaresi çıkıyor. indireceğiniz güncellemeyi buradan kurabiliyorsunuz

Oyla:

expclear

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
b.a
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
Güncelleyici ek ayarlar açılıyor hocam arkadaşın dediğini yaptığınız zaman
hocam buradaki 11 yazısına dokununca bişey olmuyor on kere. Ancak ikinci fotodaki miui sürümüne dokununca geliştirici seçenekleri açıldı diyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-03-10-03-30-574_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2020-07-03-10-03-30-574_com.android.updater.jpg
    131 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_2020-07-03-10-06-37-222_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-07-03-10-06-37-222_com.android.settings.jpg
    187,7 KB · Görüntüleme: 26
Oyla:

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
hocam buradaki 11 yazısına dokununca bişey olmuyor on kere. Ancak ikinci fotodaki miui sürümüne dokununca geliştirici seçenekleri açıldı diyor
Hocam zaten cihazınızın formundaki dosyayı indirdikten sonra güncelleyicideki 3 noktadan güncelleme paketi seç diyeceksiniz indirdiğiniz dosyayı göstereceksiniz olması lazım

Oyla:

ercaneren

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
REDMI NOTE 9PRO
Konular
1
10 dan fazla tıklayın ve yukarıdaki 3 nokta da hangi seçenekler var bakarmısınız

Oyla:

ercaneren

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
REDMI NOTE 9PRO
Konular
1
Tamam seçenek açılmış. İndirdiğiniz güncellemeyi telefonun ana dizininde koyun ve güncelleme dosyasını gostererek guncellemeyı yapın. yalnız doğru dosyayı ındırdıgınızden emın olun

Oyla:
Üst Alt