Yardım Redmi Note 9 Pro Wifi Sorunu

ferhatmi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
Merhaba arkadaşlar, dün Redmi Note 9 Pro 128 Gb'lık Global bir telefon aldım Wifi sorunu yaşıyorum 1-2 saatte bir Wifi gidiyor, yani ekranda Wifi çekiyor görünüyor ama internet yok, veri alış verişi yapmıyor 3-5 dakika sonra geliyor veya Wifi kapatıp açınca düzeliyor. Sorum şu bu genelleme bir sorun mu ? 2. sorum güncelleme gelirse düzelir mi ?. çözümü nedir yazarsanız çok sevinirim.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Merhaba aynı sorun bende de var ben Bluetooth açık kullanıyorum nedendir acaba ?
Son cihazlarda (çoğu markada buna Samsung da dahil) Bluetooth ile wifi çakışıyor. Kesin çözüm 5ghz ağ kullanmak. Diğer çözümler etki etmiyor maalesef

Oyla:

ygzisci

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yağız
Cihazım
Redmi note 9
Konular
0
Son cihazlarda (çoğu markada buna Samsung da dahil) Bluetooth ile wifi çakışıyor. Kesin çözüm 5ghz ağ kullanmak. Diğer çözümler etki etmiyor maalesef
Bugun birçok kez deneyerek fark ettim gerçekten dediğiniz gbi mi band 4 kullanıyorum ikisi birden olunca bir süre sonra wifi kesiyor.apple kullanıyordum daha önce sıkıntı yaşamıyordum.
Cevabınız için teşekkür ederim

Oyla:

pronto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
AHMET
Cihazım
XAOMI NOTE9 PRO
Konular
0
Bu wifi bluetooth çakışması yılların sorunu.Firmalar yüzlerce yeni model çıkarıp öve öve bitiremiyorlar.Bu soruna bir çare bulamadılar.
Milyonlarca insanın değişik frekanslarda wifi seçme şansı yok.Bu durumda bluetooth kullanmayın diyorlar sanki..

Oyla:

Psikopat psikolog

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Firat
Cihazım
Redmi note 9 Pr
Konular
0
Merhabalar telefonu yeni aldım i kadar para verdim bende de wifi sorunu var 2 gündür doğru düzgün giremiyorum nasıl yapicam da bilmiyorum kafayı yemek üzereyim lütfen biri yardimci olsun

Oyla:

ferhatmi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
Merhabalar telefonu yeni aldım i kadar para verdim bende de wifi sorunu var 2 gündür doğru düzgün giremiyorum nasıl yapicam da bilmiyorum kafayı yemek üzereyim lütfen biri yardimci olsun

Yeni güncelleme gelince düzeliyor. Konu kilitlenebilir.

Oyla:

Sakir Ucar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MuhammedSaki
Cihazım
Xianomi mi4c
Konular
0
Sadece note 9 pro larda değil diğer modellerde de aynı evde aynı model iki veya daha fazla cihaza aynı yerden imei değişikliği yapmışsanız wifi sıkıntısı yaşarsınız. Çünkü imei değişikliği yapan kişiler genelde aynı QCN dosyasını kullanıyorlar buda bazı sıkıntıları beraberinde getiriyor.

Oyla:

Hatay3182765

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Note 9 pro
Konular
0
Merhaba arkadaşlar note 9 pro alalı 1 ay oldu wifi ara sıra acilmiyor du şimdi ne wifi ne bluetooth ne led acilmiyor ve donma oluyor ve telefonu sıfırladım ama yine aynı ayarlarını internet üzerinden yaptım ama yine acilmiyor wifi ve bluetooth hiç acilmiyor acill çözüm.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar note 9 pro alalı 1 ay oldu wifi ara sıra acilmiyor du şimdi ne wifi ne bluetooth ne led acilmiyor ve donma oluyor ve telefonu sıfırladım ama yine aynı ayarlarını internet üzerinden yaptım ama yine acilmiyor wifi ve bluetooth hiç acilmiyor acill çözüm.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt