Haber Redmi Note 9 Pro/S/Max Miui 14 güncellemesi alacak

Merhaba arkadaşlar bir çok kişi redmi note 9 serisinin miui 14 alacak mı almıycak mı merak içindeydi yeni habere göre redmi note 9 seriler bunlar

Redmi Note 9
Redmi Note 9S
Redmi Note 9Pro
Redmi Note 9ProMax

modelleri Android 12 tabanlı son Miui 14 güncellemesini alacaktır
kaynak için

lonewolf4

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
LoneWolf
Cihazım
Redmi Note 9pro
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
21
La millet MİUİ13 den sonra 12.5 e dönmek için perişan oluyor nasıl ömrü bitiriyor.Geriside AOSP a geçiyorgiggle~~
test sonuçlarıyla miui 13 miui 12.5 dan daha iyi ve daha stabil
Bu cihazdan cihaza değişiklik gösterebilir kulanımlarınıza bağlı olabilir.
Bir çok özellik geldiği gibi akıcılık ve performans olarak değişiklikler de geldi.
Aosp ve diğer romlara geçiş yapan insanlar genelde telefonu oyun oynamak için kulanan insanlardır.
Şarjı daha iyi gitsin diye sildiğiniz bir sürü uygulama var .
Xioami bunu topluma bakarak geliştiriyor her yönlü bakıyor tek bir kişinin keyfine göre güncellemiyor arkadaşlar.
Lütfen global bakalım.

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
test sonuçlarıyla miui 13 miui 12.5 dan daha iyi ve daha stabil
Bu cihazdan cihaza değişiklik gösterebilir kulanımlarınıza bağlı olabilir.
Bir çok özellik geldiği gibi akıcılık ve performans olarak değişiklikler de geldi.
Aosp ve diğer romlara geçiş yapan insanlar genelde telefonu oyun oynamak için kulanan insanlardır.
Şarjı daha iyi gitsin diye sildiğiniz bir sürü uygulama var .
Xioami bunu topluma bakarak geliştiriyor her yönlü bakıyor tek bir kişinin keyfine göre güncellemiyor arkadaşlar.
Lütfen global bakalım.
Hocam zaten ben oyun için kullandıklarını algılamışdım zaten ama yeni bir model telefonda bile stabil çalışmıyor.AOSP roma her kullanıcı geçse rahatlayacak, MIUI çok sorunlu ve kanser bir yazılım hocam.AOSP romlar her zaman en üstünü pil/performans/hız/verimlilik her şeyde en iyi.MİUİ ı severim,fakat bence kendini geliştirmesi lazım.MIUI14 den umutluyuz,bakalım ne olacak.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sayın Skorpi hocamın açdığı Crdroid ile alakalı bir konu var.O konuyu başdan sonra okuyup bir inceleyin derim.Belki fikrinizi değiştirebilirsiniz.

Son düzenleme:
Üst Alt