Yardım Redmi note 9 pro rom kurulumu

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
Bootloader kilidini yeni açtım. İmei yok cihazda. Rom kurmak için ne yapmam gerekir. Twrp ile oluyor mu? Yardım eder misiniz?

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
Hocam zannettiğiniz kadar zor değil ama siz bilirsiniz resmi bir twrp henüz yok olsaydı eger daha basit şekilde halledilirdi ama elimizdeki imkanlar bu şekilde malesef :)
By Trabzonlunun programı vardı reis driverları yükleyip anında atmıştım twrp cmd ile. Yok mu yine böyle

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
By Trabzonlunun programı vardı reis driverları yükleyip anında atmıştım twrp cmd ile. Yok mu yine böyle
Hocam benim rehberde var zaten autoinstall.exe twrp tek tıkla programı açıon kendi otomatik yüklüyor twrp yi sonrası zaten twrp ekranında yapılıyor rehberi öyle adb ile cmd ile ugrasmıyon
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam benim rehberde var zaten autoinstall.exe twrp tek tıkla programı açıon kendi otomatik yüklüyor twrp yi sonrası zaten twrp ekranında yapılıyor rehberi iyice inceledinizmş öyle adb ile cmd ile ugrasmıyon

Oyla:

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
Hocam benim rehberde var zaten autoinstall.exe twrp tek tıkla programı açıon kendi otomatik yüklüyor twrp yi sonrası zaten twrp ekranında yapılıyor rehberi öyle adb ile cmd ile ugrasmıyon
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Yanlış bişey yapsam ne olur en fazla reis? Brick yapmam. Ondan başka daha ne olabilir yani

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Yanlış bişey yapsam ne olur en fazla reis? Brick yapmam. Ondan başka daha ne olabilir yani
Hocam rehberi adım adım uygularsanız sorunsuz kurulumu yaparsınız hiç bir sorun yasamazsınız brick olma ihtimali yok yani merak etmeyin onlarca belkide yüzlerce arkdas bende dahil kurulumı yaptık kullanıyoruz en kötü ihtimal bsofr brick olur mi flash tool ile fastboot global son sürümü indirip mi flash tool ile sıfırdan kurulum yaparsınız cihaza çökme hard brick olma ihtimali söz konusu değil yani

Oyla:

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
Hocam rehberi adım adım uygularsanız sorunsuz kurulumu yaparsınız hiç bir sorun yasamazsınız brick olma ihtimali yok yani merak etmeyin onlarca belkide yüzlerce arkdas bende dahil kurulumı yaptık kullanıyoruz en kötü ihtimal bsofr brick olur mi flash tool ile fastboot global son sürümü indirip mi flash tool ile sıfırdan kurulum yaparsınız cihaza çökme hard brick olma ihtimali söz konusu değil yani
Tamam reis. Denicem. Sağolasın.

Oyla:
Üst Alt