Kernel Redmi Note 9 Pro-Redmi Note 9s Kararlı Agni Kernel Miatoll Sürüm Mıuı-Aosp (Kararlı & Beta)

Mühendüstri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Meslek
Endüstri Mühendisi
Konular
4
hocam kablo değilde arkdasın dediği gibi şarj seviyen yüksekse amper düşük olabilir şarj seviyeniz azken dah yüksek amperle dolar şarj
Tamam hocam teşekkür ederim, denerim durumu bildiririm, 3 A destekli diye inanıp aldım ama günah keçisi kablo ettim şimdi.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Tamam hocam teşekkür ederim, denerim durumu bildiririm, 3 A destekli diye inanıp aldım ama günah keçisi kablo ettim şimdi.
aynen şöyle yüzde 10 yüzde 15 civarında iken ampere uygulması ile test edin

Mühendüstri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Meslek
Endüstri Mühendisi
Konular
4
Hocam benim şarj aleti zaten 18 wat olduğu için böyle bir derdim hiç yok
Benimde 18 W tı, sonra arkadaştan aldım 33 W desteği gelince kullanırım dedim, henüz faydasını göremeyince hüsranla sonuçlansın istemedim. Kablo orijinal olmayınca bilemedim tam. Yani bendeki kablo 3A desteklese bile orijinal kablo faktörü olur mu bilemiyorum, şarjım düşükken deneyim bildiririm

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam cihaz yurtdışı aldım arkadaş bize 18 watt göndermiş
18 waat ile turbo şarj beklemeyin hocam durum kernel ile alakalı değil tamamen şarj aletine bağlı ben bu kernelin her sürümünü denedim ama hespinde turbo şarj ile 1 saatte tam dolum yapıyordu

Mühendüstri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Meslek
Endüstri Mühendisi
Konular
4
18 waat ile turbo şarj beklemeyin hocam durum kernel ile alakalı değil tamamen şarj aletine bağlı ben bu kernelin her sürümünü denedim ama hespinde turbo şarj ile 1 saatte tam dolum yapıyordu
Hocam ben hiç turbo işareti görmedim :D Düşük şarj yüksek şarj fark ederim turbo gösterimi için haha--

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Yok hocam ben kernele suç bulmuyorum benim şarj aletinin watt ı düşük zaten ama ben hiçbir kernel de şarjda değişiklik görmedim şuan 6.4 deyim yine aynı 18 watt ne kadar hızlı şarj edecekse o kadar hızlı yapıyor yani

Üst Alt