Kernel Redmi Note 9 Pro-Redmi Note 9s Kararlı Agni Kernel Miatoll Sürüm Mıuı-Aosp (Kararlı & Beta)

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
anliyorum hocam hiz awirma yane ne diyorlar ovorclok kernelmi
hocam bu kernel hız aşırtma için değil sadece cihazın daha perfonmanslı ve şarj olarak daha stabil çalışması için kullanılıyor

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Hocam müsaade ederseniz AOSP için olanı upload etmek isterim kendim de bizzat kullanıyorum çünkü.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam müsaade ederseniz AOSP için olanı upload etmek isterim kendim de bizzat kullanıyorum çünkü.
hocam aosp için olanıda dahil edelim konuya uploada gerek yok zaten kendi sitesinde mevcut aosp link olarak eklerim ben konuya merak etmeyin angel~~

katip38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Şaki
Cihazım
Mi8 Se
Konular
28
hocam ayarlardan tüm özellikler girdiğiniz zaman çekirdek sürümü olan kısımdan görebilirsiniz kerneli baska bir ayar yapmanıza gerek yok sadece flashlamanız yeterli ilerleyen zamanlarda şarj ve perfonmans farkını hissedersiniz z

hocam ayarlardan tüm özellikler girdiğiniz zaman çekirdek sürümü olan kısımdan görebilirsiniz kerneli baska bir ayar yapmanıza gerek yok sadece flashlamanız yeterli ilerleyen zamanlarda şarj ve perfonmans farkını hissedersiniz zaten
Tamam hocam eu romda 10 saat alıyordum şarj performansini paylaşacağım

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Hocam şuan eu rom dayım karnel kurdum şuan şarjım %48 19 saat bekleme 5 saat 34 dakika ekran süresi karnel den sonra deneyip tekrar yazarım bu arada elinize sağlık aslan hocam

Üst Alt