Mod Redmi Note 9 Pro-Redmi Note 9s AGNi Netflix HDR Aktifleştirme Magisk Modülü (MIUI/AOSP) Miatoll

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 9 Pro-Redmi Note 9s AGNi Netflix HDR Enable Magisk Modülü (MIUI/AOSP) Miatoll

Bu Modül Redmi Note 9 Pro Ve Note 9s Cihazlara Aosp Veya Mıuı Rom Farketmeksizin

Netflixte Hdr Desteği Sağlıyor Hdr Demek Full hd Ve Full Kalitede Film ve Dizi İzlemeyi Sağlar

Netflix Aboneliğiniz Full Ultra Hd Olması Lazım Yani Abonelik Paketiniz Böyle Olursa Bu Modül O Zaman İşe Yarar

Değişiklik Günlüğü:

*Uygun bir aboneliğiniz olması koşuluyla Netflix uygulamasında HDR desteğini etkinleştirir.
*Netflix, MIATOLL cihazları için henüz HDR desteğini etkinleştirmedi,
*bu nedenle HDR desteğini etkinleştirmek için cihaz modeli adını değiştiriyoruz.
*NOT :; Etkisi yoksa netflix uygulama verilerini temizlemeniz gerekebilir.

İndirme Bağlantısı:

Kurulum Aşaması:
Arkadaşlar bunu kullanabilmek için cihazınız rootlu ve magisk manager kurulu olması gerekmekte indirdiğiniz zip dosyasını magisk manager içinden açıp kurulumu yapın ardından cihazı yeniden başlatın eğer netflixte hala hdr yok ise netflix verilerini komple temizleyip cihazı yeniden başlatın ve netflix te hdr özelilğinin keyfini çıkarın.

Son düzenleme:

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Redmi Note 9 Pro-Redmi Note 9s AGNi Netflix HDR Enable Magisk Modülü (MIUI/AOSP)

Bu Modül Redmi Note 9 Pro Ve Note 9s Cihazlara Aosp Veya Mıuı Rom Farketmeksizin

Netflixte Hdr Desteği Sağlıyor Hdr Demek Full hd Ve Full Kalitede Film ve Dizi İzlemeyi Sağlar

Netflix Aboneliğiniz Full Ultra Hd Olması Lazım Yani Abonelik Paketiniz Böyle Olursa Bu Modül O Zaman İşe Yarar

Değişiklik Günlüğü:

*Uygun bir aboneliğiniz olması koşuluyla Netflix uygulamasında HDR desteğini etkinleştirir.
*Netflix, MIATOLL cihazları için henüz HDR desteğini etkinleştirmedi,
*bu nedenle HDR desteğini etkinleştirmek için cihaz modeli adını değiştiriyoruz.
*NOT :; Etkisi yoksa netflix uygulama verilerini temizlemeniz gerekebilir.

İndirme Bağlantısı:

Kurulum Aşaması:
Arkdaşlar bunu kullanabilmek için cihazınız rootlu ve magisk manager kurulu olması gerekmekte indirdiğiniz zip dosyasını magisk manager içinden açıp kurulumu yapın ardından cihazı yeniden başlatın eğer netflixte hala hdr yok ise netflix verilerini komple temizleyip cihazı yeniden başlatın ve netflix te hdr özellğinin keyfini çıkarın.
elinize sağlık hocam :)

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Eline sağlık hocam :)

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Cihz modelini google parmak izinden mi değiştiriyor? Safetynette problem oluyor mu?
Modül kaldırıldığında eski haline dönüyor mu yoksa isim kalıp sadece modül mi kalkıyor?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Cihz modelini google parmak izinden mi değiştiriyor? Safetynette problem oluyor mu?
Modül kaldırıldığında eski haline dönüyor mu yoksa isim kalıp sadece modül mi kalkıyor?
hocam test etme sansım olmadı daha dogrusu cihaz değiştiğim için kendim test edemiyorum bu dedilernizi cihaz modelini mi 9t olarak gösteriyor ama parmak izi ile alakası yok bu hdr desteği tamamen netflix tarafından veriliyor modülün mantığı cihazı hdr destekli bir cihaz oalrak gösterip filmleri veya dizileri hdr olarak izlemenizi sağlıyor modül kaldırınca eski haline döner bu hep böyledir magisk modül geride iz bırakmaz kaldırınca safetynet ile baglantısı oldugunu düşünmüyorum

Atican28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
0
Kusura bakma da daha test etmediğin şeyi burda link verip paylaşmak neden??

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Kusura bakma da daha test etmediğin şeyi burda link verip paylaşmak neden??
Hocam ben 9 pro cihazı bıraktım ama paylasımlara ve sizlere en güncel şeyleri paylaşmaya devam ediyorum zaten bu modu yapan geliştirici test edip deneyip öyle paylasıyor ki hakeza ben test etmesem bile geliştiricinin telegram grubundan bakıyorum test edenler varmı yokmu eger sorunsuz çalışıyor veyahut test edenler başarılı olduysa paylaşıyorum sorunluysa sıkıntı varsa paylasmıyorum tam olarak sizin probleminiz nedir ?

Üst Alt