Rom Redmi Note 9 Pro Pixel Experience 12 Deneyimim

secknterzioglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seckin
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
7
bugünki Güncellemeden önceki versiyonu kullandım. Kafasında soru işareti olanlara artı ve eksi yönlerini söyleyeyim.

+ YÖNLERİ

Cihaz çok akıcı hareket ediyor.
Uygulama arası geçiş vs gayet güzel,
Google Kamera başarılı calışıyor

- YÖNLERi

Pil Miui 12.5.2.0 Endonezya'ya göre daha çabuk bitiyor.
5Ghz Wifi özelliğini göremedim.(Varsa ben kullanamadım)
Miui Camera yok ve Anx Kamera çalışmıyor.
Miui'daki gibi başka bir uygulamadayken diğer uygulamayı küçük ekran olarak köşede tutamıyorsunuz.
Bazı uygulamaların aşşağı tarafı gözükmüyordu bu sorun miuida çözülüyordu tam ekranı seçerek ama bu romda yapamadım.
Hocam arama esnasında ses çıkmıyor bunun bir çözümü varmı acaba

foor.cun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
10
Evet pil ilk başlarda iyiydi uygulamalar yükledikçe kötüleşti. Ve arkadaşın dediği gibi uygulamalar tam ekran yapılamıyor bu romda. Ben bu sebeplerden ötürü rom değiştirdim. Yeni rom pil konusunda çok iyi gibi. Eğer bu şekilde giderse foruma konusunu açacağım romun. Denemek isteyen olursa romun adı Superior OS.

Konuyu açan arkadaşım izninle bir şey sormak istiyorum Pixel Experience'ın yeni sürümünde pil konusunda iyileşmeler var mı? Ve gözlemlediğiniz başka değişiklikler? Paylaşırsanız sevinirim. Herkese iyi forumlar :)

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Volteyi kapattığım zaman düzeldi evet birşey fark edermi bu ayarın kapalı olması rom yanlız çok akıcı kamera vs olarakda miuidan daha iyi bence
Volte 4.5G HD görüşme olayı şebekede bir probleminiz yoksa çok bi etki etmez . Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam Türk Telekom operatöürnde bu sorun oluyordu.(Vodafone'da olabilir.)

Maxhonroyan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Max
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Mekaniker
Konular
1
Evet pil ilk başlarda iyiydi uygulamalar yükledikçe kötüleşti. Ve arkadaşın dediği gibi uygulamalar tam ekran yapılamıyor bu romda. Ben bu sebeplerden ötürü rom değiştirdim. Yeni rom pil konusunda çok iyi gibi. Eğer bu şekilde giderse foruma konusunu açacağım romun. Denemek isteyen olursa romun adı Superior OS.

Konuyu açan arkadaşım izninle bir şey sormak istiyorum Pixel Experience'ın yeni sürümünde pil konusunda iyileşmeler var mı? Ve gözlemlediğiniz başka değişiklikler? Paylaşırsanız sevinirim. Herkese iyi forumlar :)
Hocam yabancı forumlarda da okuduğum üzere pil bayağı iyileştirilmiş. Pilin bazen hızlı boşalma ve hızlı sarj sorunu vardı. Şuan hiçbiri yok 1-2 günlük deneme yapıp paylaşacağım bizzat fikirlerimi. Açıkcası Mart güncellemesi için şu sorun düzeltilmeli diyeceğim bir yer yok. Gayet başarılı. Keyifle kullanıyorum

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5

Hocam rom + ve - özellikleri neler aceba bilgi verirseniz sevinirim. Miui 12.5 döndüm ama hala uygulamaları yüklemedim. Bilgi verirseniz birde onu deneyebilirim :D

foor.cun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
10
Hocam yabancı forumlarda da okuduğum üzere pil bayağı iyileştirilmiş. Pilin bazen hızlı boşalma ve hızlı sarj sorunu vardı. Şuan hiçbiri yok 1-2 günlük deneme yapıp paylaşacağım bizzat fikirlerimi. Açıkcası Mart güncellemesi için şu sorun düzeltilmeli diyeceğim bir yer yok. Gayet başarılı. Keyifle kullanıyorum
Teşekkürler dostum. Eğer bu geçtiğim romda önemli bir sorunla karşılaşırsam tekrar bu roma dönebilirim o zaman.
Peki güncellemeyi ocak versiyonunda ota üzerinden yapabiliyor muyuz? Eğer evetse boyut yüksek mi? Çünkü son günlerdeki bu rom merakım yüzünden internetim kalmadı :D

Üst Alt