Ana Başlık Redmi Note 9 Pro Max

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
emin degilim ne yazik ki ama redmi note serilerinin hepsinde bildirim isigi var diye biliyorum..ayrica once tanitilan pro max ve 9s te bildirim isigi var,inceleme videolarinda gormustum..bunda olmamasi icin neden yok sanirim..tanitim sirasinda boyle detaylara yer verilmiyor,teknoloji sitelerinde de bilgi bulunmuyor pek ne yazik ki..gecen ay tanitilan modellerde yok deniyordu ama youtube incelemelerinde gorunuyor..yeni 9 pro ve 9 da da bildirim isigi olduguna eminim..yine biraz arastirayim bakayim..(zaten farketmesi cok zor,yukardaki ahize izgarasinin icine gomulmus minicik led)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ayrica yukarda linkini verdiginiz sitede de bazi bilgiler yanlis sanirim,note 9 pro da fm radyo yok deniyor ama var sanirim..modeller iyice karistigi icin onumuzdeki gunlerde netlesir hersey sanirim..xiaomi her ayri modele ayri isim vermedikce bu karmasa devam edip gidecek devamli..yeni cikanlara NOTE 9 PRO G ya da NOTE 9 PRO T gibi isim verseler mesela daha az karisacak kafalar..
hocam hepsimin doğru olmasını bekleme cihaz çıkmadı daha çinliler gep birbirlerine brnzediği için telefonlar isimlerine pek önem vermiyorlar tabi orda kod isimleri devreye giriyor

endspeed

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
1
note 9 pro da bildirim ışığı var mı şimdi bende buna takıldım araştırıyorum . a2 lite dan sonra eksik özelliklere gelemem. :)

1cskndlgr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cskndlgr
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
46
note 9 pro da bildirim ışığı var mı şimdi bende buna takıldım araştırıyorum . a2 lite dan sonra eksik özelliklere gelemem. :)
Var, Redmi note 9s kullanıyorum heralde onda da vardır :) ahize kısmında nokta kadar ama çalışıyor işte..

endspeed

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
1
Var, Redmi note 9s kullanıyorum heralde onda da vardır :) ahize kısmında nokta kadar ama çalışıyor işte..
inceleme videoların da hep alt kısma baktım yanacak mı diye :D üsttemiymiş. teşekkürler.

dr gakumba

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gakumba
Cihazım
redmi note 5
Konular
1
inceleme videoların da hep alt kısma baktım yanacak mı diye :D üsttemiymiş. teşekkürler.
var evet,9pro bendeki..ama ustte ve minicik..giderek ufaliyor bu bildirim isiklari,,birden kaldimak yerine alistira alistira yokedecek pilavcilar bunusmirk~~

Üst Alt