Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

Mehmet Arif Peker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arif
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
3
Hocam cihazım note 9 pro tianma panel var sizce satıp başka bir cıhaza geçmeli miyim

GencerBry

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi 4X
Konular
29
Arkadaşlar kronik sorunu varmı cihazın ? ahizeden ses gelmeme,düşük gelme gibi sorunları olduğunu okudum...yazılımsal mı donanımsal mı ?

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
Arkadaşlar kronik sorunu varmı cihazın ? ahizeden ses gelmeme,düşük gelme gibi sorunları olduğunu okudum...yazılımsal mı donanımsal mı ?
Bir seri üretimde kamera tozlanma problemi vardı. Onun haricinde Bluetooth kulaklıkların sesi biraz az geliyor. Diğer türlü kişisel problemleri olanlar oldu ancak, kronik olarak çıkmadı. Mesela benim tel 3 günde 2 kere yeniden başladı. Ondan önceki 1 ayda belki 1 kere öyle olduysa ancak olmuştur. Birde bende telefon 4.5G'den 3G'yr geçerse görüşme esnasında görüşme kopabiliyor, ses girmeyebiliyor. Tamamen her özelliği çalışan GCAM yok. Bazı ayarları değiştirince uygulama kapanıyor genelde. Resmi ve tam fonksiyonlu çalışan TWRP yok. Orange Fox var idare ediyor. Pubgm vs oyun oynayacaksan eğer HD ve aşırı; en yüksek seçenekler. Yani 60fps yok sanırım resmi olarak. Bazıları hex veya gfx tool ile açıyor 60fps'yi. İlk başta aklıma gelen özellikler bunlar.

ukayl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9 Pro
Konular
10

Cayanshn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cayan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
2
Ahizeden ses gelmeme sorunu var kamera tozlanmasi var bazı telefonlarda şebeke çekmeme problemi var bu 3 sorun bende var şu an ahizeyi çözdüm diğerleri kaldı

ukayl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9 Pro
Konular
10
Ahizeden ses gelmeme sorunu var kamera tozlanmasi var bazı telefonlarda şebeke çekmeme problemi var bu 3 sorun bende var şu an ahizeyi çözdüm diğerleri kaldı
Her seride bu sorunlar yok sanırım bende hiç biri yok çünkü, telefonu ne zaman almıştınız?

Cayanshn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cayan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
2
Her seride bu sorunlar yok sanırım bende hiç biri yok çünkü, telefonu ne zaman almıştınız?
6 ay oldu alalı evet her şeride yok fakat bu telefonlarin yüzde 40 lik kesiminde hata var size sağlam olanı denk gelmiş

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
11
merhaba ben tlf.yeni aldim note 9pro... bazen.oyun oynarken clash off clans savas sirasinda dokunmatikde sorun.yasiyorum ... dokunmatik ayarini yapabilecegim bi ayar varmi ( baxen cok hassas oluyor bazen de istemedigim sekilde farkli yerlere basılıyor) cozumu varmi yoksa normal mi

Üst Alt