Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

xiaomiredminote9

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
2
bende note 9 / note 9 pro var arasında fiyat dışında fazla bir fark yok note 9 oyun perfornmansı daha yatkın bana göre ancak "PRO" olunca herkes bu cihazı alıyor pro modelini uzun lafın kısası önerim note 9 / pro değil

PesimistzOmbie

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
?
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
0
Şarjım ne zaman %20 altına inse telefon kasmaya başlıyor (düşük güç modu aktif değil). Bu andan sonra restart atana kadar düzelmiyor hiç bir şekilde. Endonezya romunu kullanıyorum, bu sorunu yaşayan var mı?

endspeed

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
1
Şarjım ne zaman %20 altına inse telefon kasmaya başlıyor (düşük güç modu aktif değil). Bu andan sonra restart atana kadar düzelmiyor hiç bir şekilde. Endonezya romunu kullanıyorum, bu sorunu yaşayan var mı?
Aynı şarj durumunda benimde ahizeden ses gelmedi ne zaman şarj ettim düzeldi .hoparlör ile iletişim sağladım.umarım çözülür bu sorunlar.

PesimistzOmbie

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
?
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
0
miui 12'ye geçtim, düşük şarjda kasma problemi ve pilin hızlı bitme problemi düzeldi bende. Chrome donma problemi hala devam ediyor.

iskader

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adem
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
İK
Konular
0
miui 12'ye geçtim, düşük şarjda kasma problemi ve pilin hızlı bitme problemi düzeldi bende. Chrome donma problemi hala devam ediyor.
Hangi romu kullanıyorsunuz tr, endonezya

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zetec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
melih
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
2
Yurtdışı cihazlarda işlemden sonra yeni rom flashladıktan sonra orijinal recoverysinden hard reset çalışıyor mu güncellemeleri ayarlardan yüklüyor mu

erkanci

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xaomi
Konular
0
Resmi not 9 pro bl kilidi acilmasi için 168 saat demişti telefoncu sonra 20 gün dedi VPN kullanmak etki eder mi sürenin uzamasinda

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Resmi not 9 pro bl kilidi acilmasi için 168 saat demişti telefoncu sonra 20 gün dedi VPN kullanmak etki eder mi sürenin uzamasinda

Telefonunuzu kapatmanız başka sim kart takmanız etki ediyor, vpn büyük ihtimal o mi hesabının başka ülkeden eriştiğini tespit edince süre uzatması muhtemel. Maksat o sim, imei ve mi hesap birleşiminin sabit bir kişi tarafından düzenli olarak kullanıldığının doğrulanması. Telefoncu vs olmadığınızı doğrulamak. Vpn de muhakkak etki etmiştir.

devranbaba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
5
Arkadaşlar benim güncelleme hala 11.0.6
0 da miui 12 gelen varmi ota üzerinden miui sürümüm Qjzeuxm

erkanci

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xaomi
Konular
0
Telefonunuzu kapatmanız başka sim kart takmanız etki ediyor, vpn büyük ihtimal o mi hesabının başka ülkeden eriştiğini tespit edince süre uzatması muhtemel. Maksat o sim, imei ve mi hesap birleşiminin sabit bir kişi tarafından düzenli olarak kullanıldığının doğrulanması. Telefoncu vs olmadığınızı doğrulamak. Vpn de muhakkak etki etmiştir.
Başka bi yolu varmı açmanın bu kilidi lmei tamir icin

Üst Alt