Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Hindistanda satılan Redmi Note 9 Pro ile Globalde satılan 9S aynı cihaz sanırım. Rom kurulumlarında, youtubede 9S/Pro şeklinde yazıyor ve bu iki modelin adı curtana olarak geçiyor. Globalde satılan 6gb romlu, joyouse model adlı 9Proya curtana romları olur mu acaba??

Son düzenleme:

SefaMeert

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Mert
Cihazım
OnePlus 9R & Po
Konular
34
ghost ekran olur mu 9pro alıcam korkuyorum açıkcası

mogun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MÜCAHİT
Cihazım
MAX 3
Meslek
Öğretmen
Konular
1
Son 12 ayda sırayla Mi Max 2, Mi Max 3, Mi 9 Lite, Note 8 Pro ve son olarak Mı 9 Se kullandım. Mi 9 Se'i kibarlığı yüzünden LGS sınavı ödülü olarak çocuğuma hediye edeceğimden Note 9 pro aldım indirime girince.

Kullandığım cihazlarla kıyasladığımda uzak ara en hızlı ve stabil parmak izi okuyucu. Mi Max 3 ten sonra en büyük ekran. Yine Max2 max3 ten sonra en kapasiteli batarya. Çünkü 10 saati aşan ekran süresi alacağıma inanıyorum. 30 watlik hızlı şarjı, 512gb hafıza kartı desteği, Sorunsuz NFC, Kızılötesi, FM radyo, programsız belge tarama, ekran koruyucusu ve klasik olarak şeffaf kılıf. Diğer telefonlarda da çıktı ama bundaki kılıf kamerayi güçlü şekilde sarıyor ve koruyor. 2. Bir ekran koruyucu ve kılıf almadım.

Barındırdığı özelikler ve donanımı göz önüne alırsak 2900₺ - 3200₺ bandında en iyi fiyat performans telefonu olduğunu söyleyebilirim.

Tabi fikirlerim önceliklerim beklentilerimi baz alarak oluşturdum.

(NFC temassız Mobil ödeme yöntemiyle ayda 30-50₺ puan kazandığımı belirtmek isterim
Antalya'da yaşıyorum evde 4 değişik marka klimalar ve tvler, kızılötesi benim için büyük kolaylik)

Son düzenleme:

RN6PRO

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vedat
Cihazım
RedmiNote6Pro
Konular
1
Selam arkadaşlar, garip bir şekilde note 8 pro'nun daha iyi olduğunu söylüyorlar. Kamera için güncelleme gelir diye düşünüyorum. IPS ekranda ghost screen riski yok. Bunlar avantaj mı sizce? İşlemcide 8 pronun daha iyi olduğunu pek çok yerde okudum fakat snapdragon olmasını çok daha önde tutanlar da var. Ne dersiniz? Cihaz bugün 3 bin TL'ye satılmakta, 8 pro ile arasında fark yok desek yeri.

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Selam arkadaşlar, garip bir şekilde note 8 pro'nun daha iyi olduğunu söylüyorlar. Kamera için güncelleme gelir diye düşünüyorum. IPS ekranda ghost screen riski yok. Bunlar avantaj mı sizce? İşlemcide 8 pronun daha iyi olduğunu pek çok yerde okudum fakat snapdragon olmasını çok daha önde tutanlar da var. Ne dersiniz? Cihaz bugün 3 bin TL'ye satılmakta, 8 pro ile arasında fark yok desek yeri.
Bende 3 yıldır mi6 vardı. Kağıt üzerinden Mİ6 daha iyi ama yine de Redmi note 9 pro aldım. Kısaca şöyle diyeyim telefona bayıldım. Snapdragon 720G gerçekten şaşırttı beni. Zerre donma takılma yok. Telefonun ekranı süper. Parmak izi mi6dan kat kat hızlı. Redmi note 9 pro varken 8 pro alınmaz hocam bence.

bsrasgr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
BÜŞRA
Cihazım
REDMİ NOTE 9PRO
Konular
1
Bende 3 yıldır mi6 vardı. Kağıt üzerinden Mİ6 daha iyi ama yine de Redmi note 9 pro aldım. Kısaca şöyle diyeyim telefona bayıldım. Snapdragon 720G gerçekten şaşırttı beni. Zerre donma takılma yok. Telefonun ekranı süper. Parmak izi mi6dan kat kat hızlı. Redmi note 9 pro varken 8 pro alınmaz hocam bence.
Merhaba acaba şuan sarj durumu nedir telefonunuzun? Benim 4 gün olacak hiç bir şekilde beklenen performansı alamadım gün içinde bitiyor. Oyun vs de oynamıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
MERHABA ACABA ŞUAN SARJ DURUMU NEDİR TELEFONUNUZUN? BENİM 4 GÜN OLACAK HİÇ BİR ŞEKİLDE BEKLENEN PERFORMANSI ALAMADIM GÜN İÇİNDE BİTİYOR. OYUN VS DE OYNAMIYORUM
Dün sabah 8de şarjdan çıkardım, telefon sürekli elimde, bluetooth, mobil veri ve wifi sürekli açık şekilde şu an yüzde 30 şarjı var yani 1.5 günü çok rahat çıkarıyor. Yoğun kullanmama rağmen bu şekilde. Eğer zorlasam 2 günü çıkarır bu şekilde.

ercaneren

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
REDMI NOTE 9PRO
Konular
1
Merhaba
bende hem note 8 pro hem note 9 pro var. aralarında pekbir fark yok. işlemci için alabilirsin note9 pro yu. ekran süreleri note9 proda çok ama çok fark oluyor. işlemci çok güç tüketiyor note 8 proda.

Teknolog_17

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
RedmiNote8Pro
Meslek
teknisyen
Konular
14
Merhabalar bence bundan kısa bir süre önce redmi note 8 pro kullanıyordum hatta forumda birçok araştırma ve bununla alakalı tartışma konusu açtım yeşil renk redmi note 9 pro aldım cihazı performans olarak diyecek hiçbir şey yok ön selfie kamerasının ekran içine gömülü olması tam ekran hissiyatını çok güzel sağlıyor ekranın büyük oluşu da film ve video izlerken çok güzel bir his uyandırıyor parmak izinin yanında olması bana göre güzel olmuş kullanımı rahat şu an için tek sıkıntım arada kamerayı açarken kamera başlatılamıyor hatası veriyor Büyük ihtimal güncelleme ile düzeleceğini düşünüyorum

Üst Alt